Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] "We've Got Hostiles" - cz. 2 poradnik Half-Life

1 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Przejdź po taśmociągu przez tunel i załatw ukrywającego się za workami z piaskiem żołnierza [#117] - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Przejdź po taśmociągu przez tunel i załatw ukrywającego się za workami z piaskiem żołnierza [#117] . Rozejrzyj się po sali, a zobaczysz, że znajdujesz się dokładnie nad oglądanym wcześniej korytarzem z czerwonymi czujnikami. Stań na mostku [#118] i strzel w przyczepioną do ściany minę. Wybuch wyeliminuje dwie wieżyczki. Teraz szybko obróć się o 180 stopni i rozwal trzeci karabin, najlepiej granatem. Jeśli nie masz już materiałów wybuchowych, użyj zwykłych środków zagłady.

Zeskocz na dół i otwórz drzwi pożarowe, które zamknęły się po wybuchu miny. Kilkanaście metrów dalej dojdzie do kolejnego starcia z polującymi na Ciebie żołnierzami. Załatwiwszy wszystkich wrogów, kieruj się po schodach na górę [#119] . Idź cały czas przed siebie, a jeśli drogę zagrodzą Ci Barnacle, zniszcz je.

2 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Na najwyżej położonej platformie znajduje się aparat medyczny [#120] - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Na najwyżej położonej platformie znajduje się aparat medyczny [#120] . Skorzystaj z niego, jeśli odniosłeś rany, a następnie ruszaj w dalszą drogę skąpanym w mroku korytarzem [#121] . Po krótkiej wędrówce dotrzesz do olbrzymiej sali, która kontrolowana jest przez żołnierzy wroga.

3 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Wykorzystując przewagę wynikającą z dogodniejszej pozycji do ostrzału [#122] , załatw wszystkich komandosów znajdujących się poniżej - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Wykorzystując przewagę wynikającą z dogodniejszej pozycji do ostrzału [#122] , załatw wszystkich komandosów znajdujących się poniżej. Wrogowie będą rzucać w Twoim kierunku granaty, dlatego unikaj pozostawania w jednym miejscu. Kiedy żołnierze padną wreszcie trupem, zejdź po schodach na dół i rozwal rozrzucone po całym pomieszczeniu skrzynie. W jednej z nich znajdziesz baterię do kombinezonu.

Jeśli w trakcie potyczki odniosłeś rany, użyj wiszącego na ścianie aparatu medycznego, a następnie wciśnij przycisk i wejdź do znajdującej się tuż obok windy [#123] . Uruchom ją kolejnym przyciskiem i cierpliwie poczekaj, aż wyjdziesz na górę.

4 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Winda zabierze Cię do niewielkiego hangaru [#124] - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Winda zabierze Cię do niewielkiego hangaru [#124] . Zwab do budynku patrolujących teren żołnierzy i zlikwiduj ich. W okolicy krąży śmigłowiec, który natychmiast zrzuci na ziemię kolejną grupę komandosów [#125] , ale nie musisz się nimi przejmować. Wrogowie pozostaną za metalową siatką, a to oznacza że mogą Cię co najwyżej ostrzelać z dystansu. Sam do bariery się nie zbliżaj, bo możesz się usmażyć.

5 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
W kierunku Twojej pozycji wystrzeliwaną są śmiercionośne rakiety, dlatego przebywanie na powierzchni ogranicz do absolutnego minimum - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

W kierunku Twojej pozycji wystrzeliwaną są śmiercionośne rakiety, dlatego przebywanie na powierzchni ogranicz do absolutnego minimum. Odczekaj moment pomiędzy jednym a drugim uderzeniem i wbiegnij szybko do małego bunkra po lewej stronie [#126] . Skorzystaj ze znajdującej się tu drabiny i zejdź na dół. Uzupełnij energię za pomocą wiszących na ścianie maszyn, a następnie otwórz właz do głównego szybu wentylacyjnego [#127] .

6 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Gdy wychylisz głowę na zewnątrz, z góry posypie się mnóstwo żelastwa, a z wiszącego nad szybem śmigłowca spuszczą się na linach komandosi [#128] - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Gdy wychylisz głowę na zewnątrz, z góry posypie się mnóstwo żelastwa, a z wiszącego nad szybem śmigłowca spuszczą się na linach komandosi [#128] . Wycofaj się do tyłu i poczekaj aż żołnierze wylądują na zlokalizowanych niżej platformach. Wejdź ponownie do szybu i pozbądź się obu wrogów. Teraz szybko zejdź po drabinach na dół i wbiegnij do kanału wentylacyjnego [#129] . Jeśli będziesz się ociągać, w szybie pojawią się kolejni żołnierze, którzy poczęstują Cię ogniem z karabinów maszynowych.

7 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Biegnij przed siebie, a po chwili dotrzesz do kolejnego szybu [#130] - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Biegnij przed siebie, a po chwili dotrzesz do kolejnego szybu [#130] . Znajduje się tutaj kilka tuneli, które zaprowadzą Cię w różne części kompleksu.

Zwiedzanie kanałów wentylacyjnych rozpocznij od tego, który znajduje się najwyżej. Pierwszą dziurę w tunelu znajdziesz już po kilku metrach. Jeśli z niej skorzystasz, trafisz do jednego z pomieszczeń chronionego przez wieżyczki. Znajdziesz tutaj amunicję do strzelby [#131] .

8 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Tuż obok dziury znajduje się skrzyżowanie - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Tuż obok dziury znajduje się skrzyżowanie. Skręć w prawo, zabij Headcraba i ruszaj naprzód. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do pomieszczenia, gdzie po raz pierwszy natrafiłeś na wieżyczkę strzelniczą. Poza możliwością zlikwidowania dwóch komandosów pilnujących tego sektora [#132] , nie ma tu nic ciekawego do roboty.

Wróć do skrzyżowania i skręć w prawo. Idź cały czas przed siebie, a po chwili odnajdziesz kolejny pokój, do którego nie mogłeś dostać się wcześniej. Znajdziesz tutaj aparat medyczny, baterie do kombinezonu i trochę amunicji [#133] . Uzupełnij energię oraz zapasy, a następnie wracaj do szybu z wiatrakiem.

9 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Wejście do drugiego tunelu znajduje się dokładnie na wprost pierwszego [#134] , tylko nieco niżej - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Wejście do drugiego tunelu znajduje się dokładnie na wprost pierwszego [#134] , tylko nieco niżej. Uważając na obracające się łopaty wiatraka zejdź na dół i wczołgaj się do kanału. Na końcu trasy znów zobaczysz znajomy fragment kompleksu, tylko z innej perspektywy [#135] . Zabierz leżące tu naboje do strzelby i wracaj do szybu.

10 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Czas zwiedzić ostatni tunel - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Czas zwiedzić ostatni tunel. Unikając kontaktu z wiatrakiem zejdź na sam dół szybu i wejdź do kanału [#136] . Po krótkiej wędrówce dotrzesz do pomieszczenia z drabiną. Wyjdź na środkową platformę i wczołgaj się do otworu.

11 - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry
Tunel zaprowadzi Cię wprost do pomieszczenia ochrony, tego samego, w którym wcześniej zamordowany został strażnik [#137] - [Opis przejścia Half-Life] Weve Got Hostiles - cz. 2 - Half-Life - poradnik do gry

Tunel zaprowadzi Cię wprost do pomieszczenia ochrony, tego samego, w którym wcześniej zamordowany został strażnik [#137] . Wysłuchaj przebywającego tu naukowca, a następnie uzupełnij amunicję do strzelby i wylecz rany. Wciśnij przycisk otwierający właz do silosu [#138] i rozpocznij wędrówkę przez ujawniony właśnie korytarz.