Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 poradnik Half-Life

Questionable Ethics

Na końcu tunelu zobaczysz drabinę. Użyj jej by wyjść na górę, a następnie rozwal łomem kratkę ściekową. Trafisz do zagrody, w której przetrzymywane są "pieski" [#367] . Szybko pozbądź się przeciwników, zanim zdążą oni wyrządzić Ci krzywdę.

1 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Przez ogrodzenie przechodzi prąd, który przy pierwszym kontakcie okaże się zabójczy dla Twojej osoby - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Przez ogrodzenie przechodzi prąd, który przy pierwszym kontakcie okaże się zabójczy dla Twojej osoby. Strzel z jakiejkolwiek broni w kierunku urządzenia wytwarzającego energię elektryczną [#368] - w wyniku zwarcia otworzą się drzwi do zagrody. Uzupełnij energię za pomocą aparatu medycznego i ruszaj naprzód.

2 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Po chwili dotrzesz do sali ze szklanym pojemnikiem, w którym znajduje się ogromny, niewidziany wcześniej stwór [#369] - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Po chwili dotrzesz do sali ze szklanym pojemnikiem, w którym znajduje się ogromny, niewidziany wcześniej stwór [#369] . Podejdź szybko do panelu i rozwal łomem szklaną gablotę [#370] , która chroni czerwony przycisk. W tym samym momencie monstrum wydostanie się na zewnątrz i włączy się procedura alarmowa. Nie oglądając się za siebie, szybko wybiegnij z pomieszczenia przez otwarte w wyniku sygnału do ewakuacji drzwi. Potwór nie rzuci się za Tobą w pościg.

3 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Idź przed siebie - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Idź przed siebie. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do skąpanej w niebieskim świetle sali, gdzie w małej zagrodzie przetrzymywanych jest kilka Headcrabów [#371] . Wejdź do kabiny znajdującej się z prawej strony pomieszczenia i wciśnij zlokalizowany tam przycisk [#372] . Zobaczysz jak ogromna dawka energii unicestwi wszystkie stwory.

Gdy doświadczenie zostanie zakończone, skieruj się w dalszą drogę. Pozbądź się samotnego żołnierza i podnieś upuszczony przez niego karabin maszynowy. Za kolejnym zakrętem spotkasz strażnika [#373] . Dowiesz się od niego, że jedynym sposobem na opuszczenie kompleksu, jest znalezienie osoby, która potrafi uruchomić skaner w głównym holu. W kompleksie powinno znajdować się kilkoro naukowców, którzy są w stanie to zrobić.

4 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Poproś strażnika o pomoc i razem ruszcie w dalszą drogę - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Poproś strażnika o pomoc i razem ruszcie w dalszą drogę. Po krótkiej wędrówce dotrzesz do głównego holu [#374] , gdzie przebywa kilku żołnierzy wroga. Załatw szybko wszystkich przeciwników i zabierz upuszczoną przez nich broń - jeden z wrogów porzuci strzelbę. Zabierz naboje z drewnianego biurka i skorzystaj z usług automatu regenerującego energię w kombinezonie. Tak wyposażony ruszaj naprzód.

5 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Biegnij korytarzem przed siebie i przed zamkniętymi drzwi skręć w prawo [#375] - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Biegnij korytarzem przed siebie i przed zamkniętymi drzwi skręć w prawo [#375] . Po chwili dotrzesz do kolejnego pomieszczenia, w którym możesz uwolnić ogromne pokłady energii za pomocą znajdującego się w kabinie guzika. Przyjrzyj się klatkom po lewej stronie sali [#376] , a zobaczysz, że w środku uwięzionych jest kilka Headcrabów. Wciśnij przycisk i pozwól swojemu kompanowi pozbyć się przeciwników.

Po zakończeniu eksterminacji stworów, sprawdź dokładnie obie klatki. W pierwszej z nich znajdziesz kuszę, natomiast w drugiej inną, nieznaną Ci wcześniej broń [#377] . Są nią obce stworki, które po wypuszczeniu na wolność, rozpoczynaj atak na najbliżej położony cel. Tym ostatnim możesz stać się Ty, jeśli w okolicy nie będzie wrogów.

6 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Idź przed siebie i zabij dwóch patrolujących teren żołnierzy - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Idź przed siebie i zabij dwóch patrolujących teren żołnierzy. Na pierwszym skrzyżowaniu skręć w prawo i biegnij cały czas naprzód. Po chwili dotrzesz do dużej sali, gdzie zauważysz pułapki w postaci przylepionych do ścian min [#378] .

7 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Wydaj strażnikowi rozkaz pozostania na dole, a sam skieruj się do korytarza po lewej stronie - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Wydaj strażnikowi rozkaz pozostania na dole, a sam skieruj się do korytarza po lewej stronie. Zabierz miny leżące obok martwego żołnierza [#379] , a następnie zabezpiecz przejście, zakładając na ścianach pułapki [#380] . Wejdź po pochyłej platformie do skąpanego w czerwonym świetle pomieszczenia i spójrz przez okno w dół. Z tego miejsca będziesz doskonale widzieć całą salę.

Strzel przez okno w miny otaczające szary właz i obserwuj to, co wydarzy się po zniszczeniu ładunków. W sali pojawią się dwa obce stwory [#381] , a także niewielka grupa żołnierzy. Spotkanie obu frakcji rozpęta bitwę, którą może wygrać zarówno jedna, jak i druga strona. Bez względu na to kto okaże się zwycięzcą batalii, ocalali przeciwnicy i tak w końcu ruszą po Ciebie. Tymi jednak nie musisz się przejmować. Wrogów zatrzymają przylepione do ścian miny.

8 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Zejdź na dół i pozbieraj broń z ciał poległych żołnierzy, a następnie skieruj się do przejścia, z którego użyli wcześniej komandosi [#382] - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Zejdź na dół i pozbieraj broń z ciał poległych żołnierzy, a następnie skieruj się do przejścia, z którego użyli wcześniej komandosi [#382] . Na pierwszym skrzyżowaniu zabij patrolującego teren przeciwnika, a na drugim przyjrzyj się skrzyniom blokującym dostęp do niewielkiej sali [#383] .

9 - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Rozpocznij demolkę niszcząc wpierw skrzynie skrywające aparat medyczny - [Opis przejścia Half-Life] Questionable Ethics - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Rozpocznij demolkę niszcząc wpierw skrzynie skrywające aparat medyczny. Teraz podejdź do wiszącej na ścianie maszyny i z tej pozycji rozwal strzałem umieszczoną na ścianie minę [#384] . Gdy pozbędziesz się zagrożenia, pozbieraj leżącą na podłodze amunicję i uzupełnij energię.