Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Half-Life - poradnik do gry

Half-Life - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 poradnik Half-Life

Power Up

Po wyjściu z korytarza natkniesz się na kolejny okaz wrogiej fauny - Gargantuę. Ogromny stwór sprawia wrażenie bardzo niebezpiecznego i tak jest w istocie. Przekonasz się o tym zresztą już za moment, gdy monstrum zamieni w krwawą miazgę usiłującego walczyć z nim komandosa.

Wykorzystaj fakt, że potwór zajęty jest wrogim żołnierzem i przebiegnij do korytarza po drugiej stronie sali [#201] . Tunel po prawej zawalony jest kamieniami, więc po zabiciu nadbiegających stamtąd Vortigauntów, skręć w lewo.

1 - [Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Na schodach spotkasz kolejnych przeciwników - [Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Na schodach spotkasz kolejnych przeciwników. Załatw ich i ruszaj naprzód, omijając buchający z rury płomień [#202] . Po wejściu na metalową platformę [#203] , ta ostatnia zawali się pod Twoim ciężarem, a Ty z wielkim hukiem spadniesz w dół. Szybko pozbądź się polujących w pobliżu Headcrabów i wdrap się po czerwonej drabinie na zrujnowaną platformę.

2 - [Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Rozwal deski i skrzynie, którymi zabarykadowano drzwi z napisem Track Control i wejdź do środka [#204] - [Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Rozwal deski i skrzynie, którymi zabarykadowano drzwi z napisem Track Control i wejdź do środka [#204] . Dogorywający pod ścianą strażnik wyjawi Ci, że z kompleksu można uciec za pomocą kolejki, ale najpierw trzeba przywrócić energię elektryczną zasilającą tory. Problem stanowi również olbrzymi potwór, którego miałeś okazję zobaczyć przed chwilą. Likwidacją tego monstrum zajmiemy się jednak później.

Pod oknem znajduje się dźwignia obsługująca kolejową zwrotnicę, ale w chwili obecnej jest ona całkowicie bezużyteczna. Obok strażnika znajdziesz również aparat medyczny. Użyj go, jeśli jesteś ranny i wyjdź z pomieszczenia.

Zejdź po drabinie i kieruj się naprzód, eliminując po drodze spotkane Headcraby i Vortigaunty. Na końcu trasy zobaczysz drzwi oznaczone tabliczką A-894GH, a tuż obok czerwony zawór [#205] . Odkręć kółko do oporu i wejdź do kolejnego pomieszczenia. Tutaj odezwie się licznik Geigera, oznaczający wysokie promieniowanie.

3 - [Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry
Użyj czerwonych drabin, aby dostać się na najwyżej położoną platformę [#206] i zlikwiduj kontrolującego ten sektor żołnierza - [Opis przejścia Half-Life] Power Up - cz. 1 - Half-Life - poradnik do gry

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie