Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Fallout - poradnik do gry

Fallout - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gruzy (1) | Opis przejścia Fallout poradnik Fallout

Gruzy

Witaj w mieście, będącym byłym Los Angeles - Gruzy (1) | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Witaj w mieście, będącym byłym Los Angeles. Częścią zwaną Audytum rządzą bezwzględni Regulatorzy, zaś Śródmieściem - Ostrza dowodzone przez Brzytwę. Mamy tu również najlepszy sklep z bronią (u Zbrojeniowców) i Bibliotekę kierowaną przez Uczniów Apokalipsy. Magazyn prowadzący do Zbrojeniowców okupowany jest przez Szpony Śmierci - znane nam już z Hub . Czeka nas tu również największa (pod względem ilości osób biorących w niej udział) bitwa w Falloucie i 2 najistotniejsze (i jedyne) ulepszenia naszego ekwipunku. No to wkraczamy. Udaj się na samo południe. Znajdziesz tam chemika Milesa. Podczas rozmowy zleci Ci on misję naprawy hydroponicznych farm Adytum. Zgódź się. Przejdź teraz do Sammaela (ubrany w czarną skórę) stojącego w namiocie obok. Udzieli Ci on kilku wskazówek dotyczących twej misji. Położenie wymienionych Panów podaję poniżej:

Teraz kierujemy się do namiotu Chucka - Gruzy (1) | Opis przejścia Fallout - Fallout - poradnik do gry

Teraz kierujemy się do namiotu Chucka. Wdajemy się w dyskusję i prosimy go by powróżył nam z kart. Po zakończeniu rozmowy, prosimy go o to jeszcze dwa razy. Uzyskaliśmy w ten sposób bonus 2 punktów do Szczęścia! Jesteśmy więc szczęśliwi :-) Oto namiot Chucka:

Zostało jeszcze 55% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie