Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Mage - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z kolejnym bossem, Mage. Zawalczycie z nim w misji Taro’s Regret.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo i szybko pokonać kolejnego bossa w grze, który nazywa się Mage. Napotkacie go w momencie wykonywania misji głównej, nazwanej Taro's Regret.

Mage, jak sama nazwa wskazuje, w głównej mierze korzystać będzie z magicznych ataków. Co więcej, przyzywa on posiłki do bezpośredniej walki z Waszą bohaterką.

Mage już w pierwszej kolejności przyzwie trzech przeciwników walczących w zwarciu - Kena Bridge of Spirits: Mage - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Mage już w pierwszej kolejności przyzwie trzech przeciwników walczących w zwarciu. Warto zabijać ich w momencie, gdy nie jesteście w posiadaniu żadnego z Courage. Dzięki atakowaniu ich, nabijecie Courage, dzięki czemu o wiele łatwiej będzie Wam podejść do bossa.

Mage jest całkiem szybka, gdy podejdziecie do niej, najpewniej przeteleportuje się z dala od Was i zacznie atakować dystansowymi atakami - Kena Bridge of Spirits: Mage - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Mage jest całkiem szybka, gdy podejdziecie do niej, najpewniej przeteleportuje się z dala od Was i zacznie atakować dystansowymi atakami. Dlatego też ważnym jest, aby posiadać Courage. Dzięki temu na krótką chwilę oszołomicie bossa, co da Wam czas na zaatakowanie jej. Nie trwa to jednak zbyt długo, ponadto, warto odsunąć się w ostatnim momencie od niej, gdyż Mage stworzy wybuch po tym, jak odzyska równowagę.

Mage można pokonać w głównej mierze walcząc na dystans - Kena Bridge of Spirits: Mage - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Mage można pokonać w głównej mierze walcząc na dystans. Co prawda boss będzie korzystać częściej z magicznych pocisków, jednakże możecie je albo zestrzelić, albo wbiec w przeciwników, których stworzyła, aby kula wybuchła i zadała im obszarowe obrażenia.

Mage posiada również leczenie w swoim asortymencie - Kena Bridge of Spirits: Mage - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Mage posiada również leczenie w swoim asortymencie. Jeśli widzicie zieloną aurę obok niej, uleczy się o dużą ilość. Jedynym sposobem na powstrzymanie Mage jest użycie Rot, aby oszołomili bossa. Dlatego warto zawsze posiadać jedno Courage w momencie, gdy życie bossa będzie niskie.