Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Shrine Guardian - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z bossem Shrine Guardian. Zawalczycie z nim w misji Taro’s Regret.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo i szybko pokonać kolejnego bossa w grze, który nazywa się Shrine Guardian. Napotkacie go pod koniec misji głównej, nazwanej Taro's Regret.

Shrine Guardian to dużych rozmiarów przeciwnik, który jest jednym z trudniejszych przeciwników. Nie dość, że sam w sobie jest problemem, to do tego dosyć często pomagać mu będą posiłki.

Shrine Guardian ma kilka czułych punktów - Kena Bridge of Spirits: Shrine Guardian - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Shrine Guardian ma kilka czułych punktów. O ile pierwszy jest bardzo widoczny, gdyż znajduje się na głowie, o tyle kolejne są umiejscowione na tylnych częściach ciała bossa. Na samym początku walki warto strzelić bossowi w głowę, aby zrzucić Courage na ziemie i zadać duże obrażenia.

W międzyczasie uważajcie na posiłki - Kena Bridge of Spirits: Shrine Guardian - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

W międzyczasie uważajcie na posiłki. Może nie zadają dużo obrażeń, jednakże bardzo przeszkadzają w walce z Shrine Guardian. Obserwujcie uważnie, gdzie znajduje się Shrine Guardian, gdyż może on pokonać znaczny dystans, doskakując do Was.

Boss zazwyczaj atakuje serią dwóch ciosów. Jego zasięg jest całkiem duży, dlatego jeśli wiecie, że nie unikniecie drugiego ciosu, skorzystajcie z tarczy.

Jeśli Shrine Guardian wbije swoje ręce w ziemie, zacznie tworzyć pod Waszą postacią kwiaty, które zadadzą Wam obrażenia, jeśli tylko Was dotkną - Kena Bridge of Spirits: Shrine Guardian - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Jeśli Shrine Guardian wbije swoje ręce w ziemie, zacznie tworzyć pod Waszą postacią kwiaty, które zadadzą Wam obrażenia, jeśli tylko Was dotkną. Unikajcie ich, a w momencie, gdy będziecie bezpieczni, użyjcie akcji Rot na Shrine Guardian. W momencie aktywacji tego ataku, boss jest uziemiony, do tego rozkwita kwiat na jego plecach. Po skorzystaniu z akcji Rot na jego plecach, użyjcie Pulse, aby zadać bardzo duże obrażenia.

W momencie, gdy zniszczycie kwiat na jego plecach, odblokujecie możliwość korzystania z Rot, aby oszołomić bossa - Kena Bridge of Spirits: Shrine Guardian - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

W momencie, gdy zniszczycie kwiat na jego plecach, odblokujecie możliwość korzystania z Rot, aby oszołomić bossa. Jest to bardzo pomocne, gdyż wtedy łatwiej trafić w czułe punkty bossa, zadając mu duże obrażenia.

Pamiętajcie, że do dyspozycji macie dwa obiekty leczące, które bardzo przydadzą się w walce z tym bossem.