Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Leczenie Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się o tym jak działa leczenie w grze, oraz jakie są sposoby, aby się uleczyć.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits przeczytacie więcej o tym, w jaki sposób można uleczyć główną bohaterkę. Co więcej, dowiecie się co jest potrzebne do tego, aby to zrobić podczas walki.

Podczas grania w Kena Bridge of Spirits często będziecie musieli oczyszczać las, pokonując przy tym niezliczoną ilość wrogów. Wiąże się to z utratą zdrowia. Dlatego też warto wiedzieć co trzeba zrobić, aby móc się uleczyć podczas walki.

Najbardziej standardowym sposobem odzyskania zdrowia będzie po prostu skończenie walki - Kena Bridge of Spirits: Leczenie - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Najbardziej standardowym sposobem odzyskania zdrowia będzie po prostu skończenie walki. Za każdym razem, gdy skończycie walkę, odzyskacie po krótkiej chwili całą pulę swojego zdrowia. Niemniej jednak istnieje inny sposób na uleczenie się podczas walki.

Na polu bitwy czasem znajdą się obiekty, których możesz użyć do uleczenia się. Warto to robić w ostateczności, gdyż nie ma ich zbyt dużo na arenie, a odzyskują dużą ilość zdrowia. Do aktywowania ich potrzebny jest jeden stack Rot, który służy do przywołania Rot podczas walki. W zależności od wybranego poziomu trudności, stack Rot uzyskasz otrzymując obrażenia i/lub zadając obrażenia.

Gdy będziecie posiadać już stack Rot, który jest widoczny nad Waszym paskiem zdrowia, użyjcie przycisku interakcji na widoczny na zdjęciu obiekt, aby uleczyć się podczas walki.