Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Cursed Chests - czym są? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się czym są Cursed Chests, co może z nich wypaść oraz jak je otworzyć.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits zapoznacie się z informacjami dotyczącymi Cursed Chests, mianowicie czym są, jakie nagrody oferują, oraz jaki jest sposób na ich otwarcie.

Cursed Chest

Cursed Chest to nieco inny rodzaj skrzyni, które po otwarciu oferują nagrody. Zazwyczaj po otworzeniu takiej skrzyni, otrzymacie o wiele więcej niż ze standardowej, jednakże wymóg do otworzenia jej jest również cięższy do zrealizowania.

Cursed Chest można rozpoznać po czerwonym kolorze - Kena Bridge of Spirits: Cursed Chests - czym są? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Cursed Chest można rozpoznać po czerwonym kolorze. Normalne skrzynie są w kolorze niebieskim, natomiast Cursed Chests będą zawsze przed otworzeniem w kolorze czerwonym.

Otwarcie Cursed Chest

Otwieranie tychże skrzyń jest nieco trudniejsze. Po otwarciu takiej skrzyni, zostaniecie poddani próbie. Zazwyczaj będziecie musieli pokonać wszystkich wrogów, którzy Was zaatakują, lub pokonać ich w krótkim odstępie czasu.

Gdy spełnicie warunek, który pojawi się po lewej stronie ekranu, skrzynia zmieni swój kolor na niebieski, dzięki czemu będziecie mogli ją otworzyć - Kena Bridge of Spirits: Cursed Chests - czym są? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Gdy spełnicie warunek, który pojawi się po lewej stronie ekranu, skrzynia zmieni swój kolor na niebieski, dzięki czemu będziecie mogli ją otworzyć.

Nagrody za otwarcie

Nagrody są o wiele ciekawsze za otwieranie standardowych skrzyń - Kena Bridge of Spirits: Cursed Chests - czym są? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Nagrody są o wiele ciekawsze za otwieranie standardowych skrzyń. Po pierwsze, ilość nagród jest większa, tyczy się to głównie waluty, natomiast istnieje również szansa na zdobycie czapeczki dla Rot, którą możecie założyć w Hat Cart.