Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Wood Knight - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z trzecim bossem, Wood Knight. Zawalczycie z nim podczas misji Taro’s Fear.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo i szybko pokonać trzeciego bossa w grze, który nazywa się Wood Knight. Napotkacie go w momencie wykonywania misji głównej, nazwanej Taro's Fear.

Początek walki z Wood Knight jest nieco inny, niż w przypadku poprzednich bossów - Kena Bridge of Spirits: Wood Knight - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Początek walki z Wood Knight jest nieco inny, niż w przypadku poprzednich bossów. Tutaj walka rozpoczyna się od bitwy pomiędzy małpimi przeciwnikami, a Wami. Na trzech drzewach zobaczycie trzech wrogów. Musicie ich zestrzelić, jednak pamiętajcie, że małpy również Was zaatakują, a do tego przemieszczają się z jednego drzewa na drugie.

Warto w takim wypadku zakupić umiejętność, która spowalnia czas w momencie, gdy celujecie do przeciwników z łuku, jest to bardzo pomocne nie tylko w tej walce, ale i na przyszłość.

Po pokonaniu wszystkich małpich przeciwników, pojawi się boss, Wood Knight - Kena Bridge of Spirits: Wood Knight - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Po pokonaniu wszystkich małpich przeciwników, pojawi się boss, Wood Knight. Musicie uważać na jego jeden z nielicznych ataków, mianowicie szarżę. Boss mimo, że większych rozmiarów od Was, jest całkiem szybki. Jeśli oddalicie się od niego, wykona on szarżę. Gdy będzie blisko, zaatakuje bronią w linii prostej. Warto wykonać unik w ostatnim momencie i zacząć go wtedy atakować.

To co wyróżnia bossa, to jego słabe punkty - Kena Bridge of Spirits: Wood Knight - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

To co wyróżnia bossa, to jego słabe punkty. Na jego ciele zobaczycie żółto-pomarańczowe punkty. Warto w nie strzelać z łuku, gdyż wtedy otrzymacie Courage, a do tego zadacie duże obrażenia bossowi. Nie jest to jednak takie proste w praktyce, gdyż boss często się rusza. Dlatego warto skorzystać z pomocy Rot, aby go oszołomić. Jeśli wtedy również będziecie mieli problem z trafieniem w punkty, skorzystajcie z umiejętności zatrzymującej czas.

Przeprowadźcie walkę głównie za pomocą łuku - Kena Bridge of Spirits: Wood Knight - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Przeprowadźcie walkę głównie za pomocą łuku. Oszołomienie Wood Knighta jest przydatne, jednakże podczas gdy Rot zajmie się bossem, on zacznie wymachiwać swoją bronią kilka razy wokół siebie. Dlatego nie jest to bezpieczne, aby podchodzić do niego. Zdecydowanie lepiej ładować strzały z daleko i atakować bossa w ten sposób.