Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Walka Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się więcej o mechanice walki, między innymi jak walczyć, bronić się i korzystać z Rot.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się o przeróżnych sposobach walki. Przeczytacie o tym, jak lepiej oraz za pomocą czego walczyć, co zrobić, aby lepiej się bronić, oraz jak dobrze korzystać z Rot podczas walki.

Atak

Główna bohaterka, Kena, może walczyć na różne sposoby, aby pozbyć się zagrożenia - Kena Bridge of Spirits: Walka - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Główna bohaterka, Kena, może walczyć na różne sposoby, aby pozbyć się zagrożenia. Najbardziej podstawową formą ataku jest atak za pomocą magicznej laski. Kena może wykonywać zarówno szybkie ataki, które nie zadają dużej ilości obrażeń, jednakże wyprowadzają z równowagi pomniejszych wrogów, jak i mocniejsze ataki, które są o wiele wolniejsze, jednakże zadają większe obrażenia. W przypadku mocniejszego ataku, możecie przytrzymać przycisk odpowiadający za mocny atak, aby naładować go i zadać jeszcze większe obrażenia.

Drugą formą ataku jest strzelanie z łuku - Kena Bridge of Spirits: Walka - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Drugą formą ataku jest strzelanie z łuku. Kena formuje swoją laskę w łuk, aby po chwili wystrzelić magiczną strzałę w danym kierunku. Łuk odblokujecie po kilku pierwszych misjach głównych. Strzałę można szybko wystrzelić, bądź napiąć łuk, aby wykonać precyzyjniejszy i mocniejszy strzał. Nadaje się idealnie do walki z oddalonymi celami, bądź takimi, które posiadają widoczne, słabe punkty.

Obrona

Kena posiada również kilka sposobów, aby móc obronić się przed atakami wrogów - Kena Bridge of Spirits: Walka - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena posiada również kilka sposobów, aby móc obronić się przed atakami wrogów. Pierwszym sposobem jest przytrzymanie przycisku odpowiedzialnego za stworzenie bariery ochronnej (L1 w przypadku PS4/5). W tym momencie Kena porusza się o wiele wolniej, jednakże może otrzymać kilka ciosów bez utraty zdrowia. Kolor bariery sygnalizuje jej wytrzymałość. Jeśli jest niebieska, bariera jest w dobrym stanie. Jeśli zmienia kolor na czerwony, oznacza to, że bariera nie wytrzyma zbyt długo.

Drugi sposób obronny jest mocno powiązany z pierwszym - Kena Bridge of Spirits: Walka - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Drugi sposób obronny jest mocno powiązany z pierwszym. Jest to metoda parowania ciosów. Polega na tym, aby w odpowiednim momencie wcisnąć, a nie przytrzymać, klawisz odpowiadający za wytworzenie bariery. Gdy zobaczycie, że przeciwnik się zamachuje, aktywujcie barierę, aby odbić atak i wyprowadzić kontrę.