Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z kolejnym bossem, Corrupt Taro. Zawalczycie z nim w misji Free Taro.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo i szybko pokonać następnego bossa w grze, który nazywa się Corrupt Taro. Napotkacie go w momencie wykonywania misji głównej, nazwanej Free Taro.

Aby uwolnić Taro, musicie najpierw pokonać jego spaczoną wersję. Boss jest dużych rozmiarów, bardzo szybki, ponadto walczy za pomocą swojego miecza. Posiada jednakże kilka słabości, które dobrze wykorzystanie bardzo ułatwią z nim walkę.

Na samym początku walki z bossem powinniście zauważyć latarnie przywieszoną na jego szyi - Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Na samym początku walki z bossem powinniście zauważyć latarnie przywieszoną na jego szyi. Jest to jeden z jego słabych punktów. Strzelcie za pomocą łuku w latarnie, gdy będzie szarżował w Waszą stronę, dzięki temu nie dość, że zadacie mu duże obrażenia, to do tego zestunujecie na chwilę Taro.

Sęk w tym, że nawet, gdy zostanie zestunowany, i tak będzie atakował na oślep - Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Sęk w tym, że nawet, gdy zostanie zestunowany, i tak będzie atakował na oślep. Robi tak do trzech razy, atakują wszystko, co znajduje się przed nim i obok niego. Dlatego gdy już oszołomicie go, skierujcie się za jego plecy i dopiero wtedy atakujcie. Nie oznacza to jednak, że nawet tam jesteście bezpieczni.

Boss może po chwili zrobić zamach i obrócić się za siebie, atakując Was jednym atakiem. Bądźcie więc przygotowani na unik, bądź obronę.

Corrupt Taro jest podatny na ataki Waszego Rot - Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Corrupt Taro jest podatny na ataki Waszego Rot. Gdy naładujecie Courage, możecie skorzystać z Rot. Wtedy Rot znajdzie się w fioletowej kuli, który znajduje się na jego ramieniu. Gdy to zrobicie, skorzystajcie z Pulse, aby ponownie zadać duże obrażenia i ogłuszyć bossa.

Niestety po tym ataku, boss stanie się bardziej agresywny, zyskując nowe ruchy. Jednym z nich jest między innymi doskok w Waszą stronę i wbicie miecza w ziemie, co spowoduje obszarowy wybuch.

Jeśli boss zacznie ryczeć i świecić się na czerwono, czym prędzej odbiegnijcie od niego, gdyż stworzy wokół siebie wybuch - Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Jeśli boss zacznie ryczeć i świecić się na czerwono, czym prędzej odbiegnijcie od niego, gdyż stworzy wokół siebie wybuch. Ponadto, po tym ataku stanie się jeszcze bardziej agresywny, zyskując między innymi combo, składające się z czterech ciosów pojawiających się po sobie, zakończone piątym, wolniejszym ciosem, mianowicie skokiem i wbiciem miecza w ziemie.

Po chwili ten miecz eksploduje, przez co boss będzie musiał walczyć bez niego, czyli standardowo, jak w pierwszych sekundach walki z nim.

Im mniej zdrowia będzie posiadać Corrupt Taro, tym niebezpieczniejszy się będzie stawać - Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Im mniej zdrowia będzie posiadać Corrupt Taro, tym niebezpieczniejszy się będzie stawać. Gdy zostanie mu około 30% zdrowia, Corrupt Taro zacznie biegać w kółko, aż w pewnym momencie na chwilę się zatrzyma i zacznie biec prosto na Was. Jeśli nie zestrzelicie jego latarni podczas jego biegania, boss wykona chwyt, będąc blisko Was, zadając duże obrażenia.

Jedynym sposobem na uniknięcie tego, jest wykonanie szybkiego uniku, bądź zestrzelenie latarni, dzięki czemu powstrzymacie szarżującego bossa.

Na sam koniec pamiętajcie, że na arenie możecie skorzystać z leczenia - Kena Bridge of Spirits: Corrupt Taro - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Na sam koniec pamiętajcie, że na arenie możecie skorzystać z leczenia. W momencie wykonywania uniku, zawsze warto przytrzymać również Pulse dla tarczy, która zniweluje obrażenia, jeśli tylko jakimś cudem trafi Was atak Corrupt Taro. Po pokonaniu bossa oczyśćcie Corrupt Taro, używają kombinacji Rot i Pulse.