Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Hat Cart - co odblokowuje? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się o Hat Cart, mianowicie co można tam zakupić i wyekwipować.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits przeczytacie o Hat Cart. Zawarte są tu informacje o tym, co gracz może zrobić, odwiedzając Hat Cart: co może zakupić oraz założyć.

Hat Cart jest stoiskiem, na którym możecie zakupić odblokowane wcześniej czapeczki dla swoich towarzyszy, Rot - Kena Bridge of Spirits: Hat Cart - co odblokowuje? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Hat Cart jest stoiskiem, na którym możecie zakupić odblokowane wcześniej czapeczki dla swoich towarzyszy, Rot. Porozrzucane są po całym świecie gry, pierwszą znajdziecie w Village.

Wchodząc w interakcję z Hat Cart, pierwsza zakładka jaka się pojawi to możliwość kupna czapeczek - Kena Bridge of Spirits: Hat Cart - co odblokowuje? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Wchodząc w interakcję z Hat Cart, pierwsza zakładka jaka się pojawi to możliwość kupna czapeczek. Jeśli któraś jest oznakowana znakiem zapytania, oznacza to, że jeszcze nie znaleźliście konkretnej czapki i nie będziecie mieć możliwości zakupu jej, dopóki jej nie znajdziecie.

Druga zakładka zaś pozwala na wyekwipowanie zakupionych czapeczek, bądź innych rzeczy, takich jak skórki konkretnych Rot czy broni - Kena Bridge of Spirits: Hat Cart - co odblokowuje? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Druga zakładka zaś pozwala na wyekwipowanie zakupionych czapeczek, bądź innych rzeczy, takich jak skórki konkretnych Rot czy broni. Warto wspomnieć, że każda z Rot zabiera jeden slot przedmiotu, którego posiadacie. Przykładowo, jeśli macie jedną czapeczkę muchomora, to możecie tę czapkę założyć tylko jednemu Rot.