Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Łuk - jak odblokować? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się co należy zrobić, aby odblokować łuk w grze oraz do czego on służy.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits przeczytacie o tym jak zdobyć łuk, czyli drugą broń Keny. Ponadto, zapoznacie się z informacjami o tym, do czego on może służyć.

Łuk - jak zdobyć?

Po ograniu samouczka dostaniecie się do Village. Jest to pierwsza większa lokacja. W niej, otrzymacie zadanie związane z uwolnieniem Taro.

Po zdobyciu maski Taro, przejdziecie do dalszego etapu, w którym zaczniecie misję główną, nazywającą się Find Rusu - Kena Bridge of Spirits: Łuk - jak odblokować? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Po zdobyciu maski Taro, przejdziecie do dalszego etapu, w którym zaczniecie misję główną, nazywającą się Find Rusu. To właśnie Rusu nauczy Was korzystać z łuku. Aby się do niego dostać, musicie iść na sam szczyt, pokonując słabszych przeciwników, a nawet bossów.

Po pokonaniu bossa Kappa, znajdziecie się na samym szczycie, dzięki czemu znajdziecie Rusu, który nauczy Was korzystać z łuku - Kena Bridge of Spirits: Łuk - jak odblokować? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Po pokonaniu bossa Kappa, znajdziecie się na samym szczycie, dzięki czemu znajdziecie Rusu, który nauczy Was korzystać z łuku.

Przydatność łuku

Łuk ma naprawdę wiele zastosowań. Nie służy tylko do walki, chociaż i w tym radzi sobie nieźle. Łuk w walce pozwala na pokonywanie przeciwników z bezpiecznej odległości, lub pozwala zająć się przeciwnikami, których ciężko byłoby inaczej trafić. Ponadto, dzięki łukowi, możecie trafić przeciwnika w czułe punkty, zadając jeszcze większe obrażenia.

Łuk jednakże ma również inne zastosowania - Kena Bridge of Spirits: Łuk - jak odblokować? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Łuk jednakże ma również inne zastosowania. Dzięki niemu będziecie mogli dostawać się do wcześniej niedostępnych miejsc. Wystarczy strzelić w dany obiekt (najczęściej będzie to kwiat), aby się do niego przyciągnąć.

Co więcej, w momencie, gdy coś zwisa na drzewie, możecie to zestrzelić, aby spadło i nagrodziło Was walutą lub innymi rzeczami. Dlatego warto jak najszybciej odblokować łuk, gdyż pomaga nie tylko w walce, ale i w eksploracji.