Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Śmierć i jej konsekwencje Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się więcej o samej śmierci postaci oraz jej konsekwencjach.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits przeczytacie o tym, co może spowodować, że Wasza postać umrze, a jeśli już do tego dojdzie, to jakie będą z tego wynikać konsekwencje.

Śmierć w Kena Bridge of Spirits potrafi być częstym zjawiskiem. Zazwyczaj postać może zginąć w walce z innymi przeciwnikami, jednakże może to się stać równie dobrze od otoczenia. Powoduje to chociażby zbyt długie przebywanie w nieoczyszczonym terenie, albo wskoczenie do zakażonej wody.

Jeśli chodzi o konsekwencje śmierci, nie są one zbyt duże - Kena Bridge of Spirits: Śmierć i jej konsekwencje - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Jeśli chodzi o konsekwencje śmierci, nie są one zbyt duże. W momencie, gdy Wasza postać umrze, zostaniecie cofnięci do pewnego etapu, który będziecie musieli powtórzyć (nie jest on zbyt długi). I tak naprawdę to tyle, nic nie stracicie, jeśli zginiecie. Jedyna konsekwencja to konieczność powtórzenia krótkiego etapu.