Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Eksploracja Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się więcej o samej eksploracji, jak i o tym, czym może ta eksploracja Was nagrodzić.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits zapoznacie się z informacjami dotyczącymi eksploracji świata gry. Ponadto, przeczytacie o tym, co możecie zyskać, eksplorując i poznając świat.

Grając w Kena Bridge of Spirits będziecie musieli bardzo dużo podróżować po świecie gry, aby dostać się do niedostępnych wcześniej regionów i zyskać różne nagrody. Eksplorować można na wiele sposobów.

Pierwszym sposobem jest chodzenie pieszo - Kena Bridge of Spirits: Eksploracja - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Pierwszym sposobem jest chodzenie pieszo. W głównej mierze przez pierwszą godziny gry właśnie tak będzie to wyglądać. Z czasem, możesz zobaczyć pewne osuwiska, które ułatwią (lub utrudnią) dostać się do innych terenów, zjeżdżających po nich.

Drugi sposób jest mocno powiązany z pierwszym - Kena Bridge of Spirits: Eksploracja - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Drugi sposób jest mocno powiązany z pierwszym. Z czasem będziecie znajdowali nowe Warp Stones, które służą jako element szybkiej podróży. Oczywiście, aby przeteleportować się do danego miejsca, trzeba najpierw odkryć inny Warp Stone.

Trzeci sposób będzie możliwy dopiero w momencie, gdy odblokujecie łuk - Kena Bridge of Spirits: Eksploracja - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Trzeci sposób będzie możliwy dopiero w momencie, gdy odblokujecie łuk. Pozwala on dostawać się w miejsca, które były wcześniej niedostępnie. Aby to zrobić, należy strzelić łukiem w dany obiekt (najczęściej będzie do duży kwiat), a następnie postać sama się do niego przyciągnie.

Jeśli chodzi o nagradzanie gracza, to jest ono częstym zjawiskiem. Bardzo często podczas eksploracji znajdziecie kolejne Rot, które podwyższą Wasz poziom ogólny, niekiedy znajdziecie Karmę, czasem nawet zdarzy się znaleźć przedmiot specjalny, który jest powiązany z zadaniem pobocznym. Dlatego warto zwiedzać świat, bo nigdy nie wiadomo, co dobrego odkryjemy.