Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Sprout Captain - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z kolejnym bossem, Sprout Captain. Zawalczycie z nim w misji Taro’s Love.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo i szybko pokonać następnego bossa w grze, który nazywa się Sprout Captain. Napotkacie go w momencie wykonywania misji głównej, nazwanej Taro's Love.

Sprout Captain walczy za pomocą dwóch mieczy. Może wykonywać doskok w Waszą stronę, atakując przy tym. Korzysta również z obrony przed Waszymi atakami. Jeśli skrzyżuje miecze, to będzie blokować Wasze ataki. Boss posiada również słabe punkty, które po zniszczeniu, zadają duże obrażenia i odnawiają Courage.

Sprout Captain zazwyczaj atakuje serią trzech ciosów - Kena Bridge of Spirits: Sprout Captain - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Sprout Captain zazwyczaj atakuje serią trzech ciosów. Każdy z ataków można sparować, aby zdobyć przewagę i zadać duże obrażenia. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach, blokujcie lub unikajcie ataków.

Najłatwiejszym sposobem na pokonanie bossa, będzie zestrzelenie jego dwóch słabych punktów, aktywacja akcji Rot, która zatrzyma na dłuższą chwilę bossa, a następnie atakowanie go do momentu, aż przestanie być oszołomiony. Walcząc w ten sposób, szybko pokonacie Sprout Captain.