Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Porady na start Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, przeczytacie o najważniejszych poradach na start, pomagających zrozumieć mechaniki gry.

Na tej stronie poradnika do gry Kena Bridge of Spirits znajdziecie najważniejsze porady na start. Są one skierowane do nowych graczy, jednakże gracze zaznajomieni z gatunkiem również znajdą tu przydatne informacje, pomagające zrozumieć mechaniki gry.

Na bieżąco ulepszaj swoją postać

Warto wydawać na bieżąco zebraną przez Was Karmę na ulepszenia postaci - Kena Bridge of Spirits: Porady na start - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Warto wydawać na bieżąco zebraną przez Was Karmę na ulepszenia postaci. Dzięki temu nie będziecie stać w miejscu, a zyskacie nowe ulepszenia pomagające w walce z przeciwnikami. Warto zwłaszcza zainwestować w ulepszenie Rot Hammer, które zadaje bardzo duże obrażenia, zwłaszcza we wczesnym stadium gry.

Zbieraj jak najwięcej znajdziek

Nawet jeśli nie jesteście typem gracza, który zbiera wszystko na swojej drodze, warto pofatygować się i zbierać wszystko co znajdziecie, nawet jeśli będzie się to wiązać z pójściem kawałek dalej od Waszego docelowego miejsca podróży - Kena Bridge of Spirits: Porady na start - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Nawet jeśli nie jesteście typem gracza, który zbiera wszystko na swojej drodze, warto pofatygować się i zbierać wszystko co znajdziecie, nawet jeśli będzie się to wiązać z pójściem kawałek dalej od Waszego docelowego miejsca podróży.

W głównej mierze dlatego, że każda znajdźka daje coś, z czego gracz może skorzystać. Przykładowo, zbieranie Rot, podwyższa Wasz poziom, ponadto może on pomagać w walce oraz przy rozwiązywaniu niektórych zagadek. W przypadku Meditation Spots, zwiększycie swój maksymalny poziom zdrowia, Spirit Mails pomogą w odkrywaniu nowych obszarów, a Flower Shrines nagrodzi Was Karmą, czyli materiałami do ulepszania postaci.

Jedynie Hats są wyjątkiem od reguły. Są to po prostu skórki dla Waszych Rot, które możecie customizować w Hat Cart.

Korzystajcie z Warp Stones do szybkiej podróży

Jeśli nie chcecie podróżować z jednego końca mapy na drugi, to Warp Stones będą dla Was bardzo pomocne - Kena Bridge of Spirits: Porady na start - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Jeśli nie chcecie podróżować z jednego końca mapy na drugi, to Warp Stones będą dla Was bardzo pomocne. Ich głównym celem jest przeniesienie postaci do innego Warp Stone. Są to po prostu punkty szybkiej podróży. Dlatego gdy zauważycie jeden z nich, warto go rozpalić, aby móc na przyszłość wrócić do innych miejsc, gdzie również znajdują się Warp Stones.

Korzystajcie z pomocy Rot podczas walki

Może się wydawać, że Rot pomaga tylko w przenoszeniu obiektów, aby rozwiązać łamigłówki - Kena Bridge of Spirits: Porady na start - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Może się wydawać, że Rot pomaga tylko w przenoszeniu obiektów, aby rozwiązać łamigłówki. Jednakże są one równie pożyteczne w walce. Mogą odwrócić uwagę przeciwnika, dzięki czemu zostanie on ogłuszony na krótki czas. Rot może również Was uleczyć w walce, dlatego są bardzo pomocne.

Warto zbaczać z głównej drogi

Niekiedy znajdziecie się w sytuacji, gdzie będziecie musieli iść w jedną stronę, aby wykonać cel misji - Kena Bridge of Spirits: Porady na start - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Niekiedy znajdziecie się w sytuacji, gdzie będziecie musieli iść w jedną stronę, aby wykonać cel misji. Zdarzyć się jednak może, że idąc tą drogą, możecie pójść w inną stronę. Dzięki temu możecie znaleźć nowe znajdźki bądź przedmioty, które aktywują misję dodatkową, polegającą na dostarczeniu tego przedmiotu do NPC w danej wiosce.