Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Sprout - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z pierwszym bossem w grze, który zwie się Sprout.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo pokonać pierwszego, tutorialowego bossa w grze, który nazywa się Sprout. Walczyć z nim będziecie musieli pod koniec mapy Ruins.

Sprout to pierwszy potężniejszy przeciwnik, który stanie Wam na drodze - Kena Bridge of Spirits: Sprout - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Sprout to pierwszy potężniejszy przeciwnik, który stanie Wam na drodze. Przed rozpoczęciem walki zobaczycie krótką cutscenkę. Po niej, zacznie się walka. Na samym początku otrzymacie poradę, która nakaże Wam użyć osłony przed atakiem Sprouta.

Najlepszym rozwiązaniem będzie parowanie jego ataków, jednakże jeśli macie z tym problem, po prostu blokujcie, bądź unikajcie jego ataków, a następnie atakujcie go serią szybkich ciosów. Jeśli zobaczycie, że znowu atakuje, postawcie na obronę.

Po pewnej ilości ataków powinniście naładować Courage, dzięki czemu będziecie mogli skorzystać z pomocy Rot - Kena Bridge of Spirits: Sprout - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Po pewnej ilości ataków powinniście naładować Courage, dzięki czemu będziecie mogli skorzystać z pomocy Rot. Namierzcie Sprouta, a następnie skorzystajcie z pomocy Rot, aby Sprout otrzymywał co sekundę małą część obrażeń i był oszołomiony przez krótki czas. Da Wam to dużą przewagę, możecie nawet postawić wtedy na ładowane, mocne ciosy, aby zadać mu bardzo duże obrażenia.

Po pokonaniu Sprouta, wystarczy użyć Rot do oczyszczenia lasu - Kena Bridge of Spirits: Sprout - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Po pokonaniu Sprouta, wystarczy użyć Rot do oczyszczenia lasu. W tym celu użyjcie Pulse i przejdźcie dalej do nowego etapu gry.