Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Długość gry Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się ile czasu zajmuje przejście gry. Wyjaśniamy jak długa jest fabuła główna i dodatkowa zawartość.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się, ile czasu zajmuje przejście gry. Przygotowane zostały informacje m. in. o długości głównego wątku gry, opcjonalnej zawartości (jak np. misje dodatkowe, znajdźki etc.) oraz czas potrzebny do zaliczenia 100% osiągnięć, aby zdobyć platynowe trofeum.

1 - Kena Bridge of Spirits: Długość gry - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry
  1. Przejście głównej fabuły w grze Kena Bridge of Spirits powinno zająć około 10 godzin. Jest to wartość przy założeniu, że wybraliście normalny poziom trudności. Grę prawdę mówiąc można ukończyć nieco szybciej, jeśli jesteście zaznajomieni z gatunkiem gry i nie poświęcacie zbytnio uwagi na znajdźki i inne dodatkowe aktywności.
  2. Samych zadań pobocznych również nie ma zbyt wiele, do tego bardzo szybko się je wykonuje. Jeśli chodzi o wymiar czasu, w którym ukończycie misje główne oraz poboczne, to będzie to około 12-13 godzin.
  3. Jeśli chodzi o wariant, w którym będziecie chcieli zdobyć wszystkie osiągnięcia, aby dostać platynowe osiągnięcie, również nie potrzebujecie zbyt dużo czasu na to. Wszystkie osiągnięcia można zdobyć w 15-16 godzin. Zbieranie znajdziek i innych rzeczy nie jest czasochłonne, chociaż do odkrycia jest sporo rzeczy.