Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kena Bridge of Spirits: Kappa - boss, jak pokonać? Kena poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits, dowiecie się jak najlepiej walczyć z drugim bossem, Kappa. Zawalczycie z nim podczas misji Find Rusu.

Na tej stronie poradnika do Kena Bridge of Spirits dowiecie się jak łatwo i szybko pokonać drugiego bossa w grze, który nazywa się Kappa. Napotkacie go w momencie wykonywania drugiej misji, Find Rusu.

Kappa, to nieco tchórzliwy boss - Kena Bridge of Spirits: Kappa - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Kappa, to nieco tchórzliwy boss. Jego styl walki polega na przeteleportowaniu się do jednego z trzech miejsc na arenie, aby rzucić po chwili w Was pociskiem, który wybucha po zderzeniu z podłożem. Ponadto, co jakiś czas, tworzy jednego, pospolitego przeciwnika.

Przeciwnik jest w zasadzie ułatwieniem, gdyż możecie na nim naładować swój wskaźnik Courage i skorzystać z pomocy Rot - Kena Bridge of Spirits: Kappa - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Przeciwnik jest w zasadzie ułatwieniem, gdyż możecie na nim naładować swój wskaźnik Courage i skorzystać z pomocy Rot. Jest ona bardzo ważna, ze względu na to, że gdy podejdziecie blisko Kappy, on szybko przeteleportuje się do kolejnego miejsca. Rot pozwoli natomiast oszołomić go i zatrzymać w miejscu na kilka sekund.

Jeśli nie posiadacie Courage, a chcecie za wszelką cenę zaatakować Kappa, biegnijcie dopiero w momencie, gdy zaczyna rzucać pociskiem, a nie jeszcze przed tym - Kena Bridge of Spirits: Kappa - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Jeśli nie posiadacie Courage, a chcecie za wszelką cenę zaatakować Kappa, biegnijcie dopiero w momencie, gdy zaczyna rzucać pociskiem, a nie jeszcze przed tym. W momencie, gdy rzuca pociskiem, a jesteście blisko niego, możecie zadać mu kilka darmowych ciosów jeszcze przed teleportacją. Jeśli natomiast macie z tym problem, warto nabić wskaźnik Courage i wykorzystać go do zestunowania bossa.

Miejcie na uwadze, że po zestunowaniu bossa, jest on wrażliwy na ataki przez dobre 5 sekund - Kena Bridge of Spirits: Kappa - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Miejcie na uwadze, że po zestunowaniu bossa, jest on wrażliwy na ataki przez dobre 5 sekund. Po tym czasie, zaatakuje Was, więc przygotujcie tarczę, sparujcie jego atak, lub wykonajcie unik.

Gdy jego zdrowie spadnie poniżej połowy, może on przeteleportować się na wzniesienie, z którego będzie ostrzeliwać Was wieloma pociskami - Kena Bridge of Spirits: Kappa - boss, jak pokonać? - Kena Bridge of Spirits - poradnik do gry

Gdy jego zdrowie spadnie poniżej połowy, może on przeteleportować się na wzniesienie, z którego będzie ostrzeliwać Was wieloma pociskami. Warto wtedy być w ciągłym ruchu, lub trzymać tarczę, aby nie otrzymać obrażeń. Po kilku wystrzałach, powinien znowu pojawić się na niższych platformach.

W razie kłopotów, na arenie znajduje się jedno uzdrowisko, więc skorzystajcie z niego mądrze, dopiero, gdy Wasze zdrowie będzie na niskim poziomie.