Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

FIFA 21 - poradnik do gry

FIFA 21 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

FUT 21: Web App - podstawowe informacje FIFA 21 - poradnik, najlepsze porady

W tym rozdziale poradnika do gry FIFA 21 znajdziesz wszelkie istotne informacje na temat dwóch potężnych narzędzi ułatwiających rozwój klubu w trybie FUT 21: FUT 21 Companion oraz FUT Web App.

Aplikacja webowa (FUT Web App) i aplikacja mobilna FUT 21 Companion to bardzo ważne i niezwykle pomocne narzędzia handlu bez których ciężko uzyskiwać zadowalające wyniki na rynku transferowym w grze FIFA 21. Z FUT 21 Web App można korzystać w przeglądarce internetowej, a aplikacja mobilna FUT 21 Companion może być zainstalowana całkowicie za darmo na smartfonach z systemem operacyjnym Android i iOS (brak dostępu na Windows Phone). Poniżej zamieszczamy wszystkie istotne informacje, które przybliżą Ci temat aplikacji mobilnej i webowej gry FIFA 21, a także mogą przyczynić się do lepszego rozpoczęcia sezonu w trybie FUT 21.

Możliwości aplikacji webowej i mobilnej FUT 21

Dzięki aplikacji mobilnej i webowej FUT 21 możesz robić naprawdę bardzo wiele rzeczy związanych z Twoim klubem, a to wszystko bez konieczności logowania się do gry z poziomu PC lub konsoli. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że niektóre eventy w grze FIFA 21 będą trwać zaledwie jeden dzień, a w niektórych przypadkach, jak np. szybkie SBC będziesz mieć tylko jedną godzinę na zdobycie cennych paczek z piłkarzami lub konkretnych zawodników. Z tego względu zawsze warto mieć pod ręką mobilne narzędzie zarządzania klubem FUT 21.

 1. Zarządzanie klubem FUT - zmiana formacji i piłkarzy, optymalizacja chemii, zarządzanie przedmiotami klubowymi, stylizacja stadionu;
 2. Rynek transferowy FUT - szukaj, kupuj i sprzedawaj piłkarzy, trenerów, karty jednorazowego użytku i inne przedmioty;
 3. Kupowanie i otwieranie dodatkowych paczek z piłkarzami;
 4. Wyzwania Budowania Składu;
 5. Odbiór nagród za osiągnięte wyniki - Bitwa Składów, Division Rivals, FUT Champions;
 6. Tworzenie niestandardowych taktyk;
 7. Sprawdzanie postępów celów sezonowych;
 8. Ochrona SBC dla swoich piłkarzy - przydatna funkcja, która wyeliminuje ryzyko użycia piłkarza z aktywnego składu w trakcie wykonywania Wyzwania Budowania Składu.

Kiedy mogę się zalogować?

Obydwa narzędzia za pomocą których będziesz w stanie stworzyć i zarządzać swoim klubem przed oficjalną premierą gry FIFA 21 nie ukażą się w tym samym czasie. Aplikacja webowa FUT 21 zostanie uruchomiona w dniu 30 września 2020 roku. Dzień później, czyli 1 października 2020 roku zostanie uruchomiona aplikacja mobilna FUT 21 Companion. Tego dnia będziesz w stanie zaktualizować starszą aplikację do najnowszej wersji lub ponownie ściągnąć ją na swój telefon - już w najnowszej odsłonie.

Jak mogę się zalogować?

Do aplikacji FUT Web App można zalogować się na jej oficjalnej stronie internetowej. Aplikację mobilną FUT 21 Companion można znaleźć w sklepie Google Play (systemy Android) i App Store (systemy iOS) i ściągnąć na swój telefon. Do zalogowania się do obydwóch aplikacji będzie potrzebować konto EA.

Nagrody dla powracających Graczy

W nagrodę za grę w FIFA 20 Ultimate Team możesz otrzymać w FIFA 21 nagrody dla powracających Graczy. Nagrody przyznawane są w zależności od historii (przestrzeganie regulaminu) i rozwoju konta Gracza dlatego mogą różnić się miedzy sobą. Gracze, którzy poświęcili grze FIFA 20 więcej czasu otrzymają lepsze nagrody niż Ci, którzy logowali się do gry sporadycznie.

Nagrody dla powracających Graczy możesz odebrać z poziomu aplikacji FUT Web APP już 30 września 2020 roku i od razu zacząć budować swój klub w FUT 21.

Brak dostępu do rynku transferowego - dlaczego?

Nie każdy Gracz, który zainstaluje aplikację FUT 21 Companion lub zaloguje się na swoje konto z poziomu przeglądarki (FUT Web App) otrzyma dostęp do rynku transferowego od razu. Zanim opcja rynku transferowego zostanie odblokowana musisz spełnić określone warunki.

 1. Twoje konto z poprzedniej edycji czyli FUT 20 musi mieć pozytywną historię - nie naruszyłeś zasad korzystania z gry FIFA;
 2. Żeby uzyskać wcześniejszy dostęp do aplikacji webowej (FUT Web App) i mobilnej FUT 21 Companion musisz posiadać klub FUT w grze FIFA 20 i co najmniej jedno logowanie sprzed 1 sierpnia 2020 roku;
 3. Twój klub FUT 20 musi cały czas istnieć - nie możesz go skasować przed rozpoczęciem zabawy z najnowszą odsłoną trybu FUT 21.

Darmowe monety i paczki z piłkarzami

Za sprawą aplikacji FUT 21 Companion i FUT Web App każdy Gracz może otrzymać darmowe nagrody za codzienne logowanie, jak np. określoną ilość monet za pierwsze logowanie lub paczki z piłkarzami za kolejne logowania, nawet te o większej wartości. Już na tak wczesnym etapie możesz zyskać naprawdę wartościowych piłkarzy i to zupełnie za darmo!

Tego typu promocja jest ograniczona czasowo więc warto zacząć odbierać swoje nagrody już od pierwszego dnia w którym aplikacje FUT 21 Companion i FUT Web App zostaną udostępnione.