Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko gromadzić study i na co je wydawać? | Podstawy poradnik LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Skup się na odblokowaniu czerwonych klocków podnoszących mnożnik - Jak szybko gromadzić study i na co je wydawać? | Podstawy - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Skup się na odblokowaniu czerwonych klocków podnoszących mnożnik

W Przebudzeniu Mocy, podobnie jak w innych grach z tej serii, możesz zajmować się zbieraniem studów, które pełnią rolę uniwersalnej waluty. Standardowo w trakcie zaliczania pojedynczego dużego etapu uzbierasz ich kilkadziesiąt tysięcy i jest to zdecydowanie za mało żeby móc sobie wcześnie pozwolić na większe zakupy.

W zdobywaniu większych ilości studów mogą ci przede wszystkim pomóc czerwone klocki LEGO, a konkretnie te, które zwiększają mnożnik. Postaraj się jak najszybciej odblokować czerwone klocki gwarantujące mnożnik x2 lub x4 - odnajduje się je odpowiednio w czwartym i w ósmym rozdziale kampanii. W miarę możliwości ignoruj w tym samym czasie wszystkie inne zakupy i skupiaj się jedynie na uzbieraniu wymaganej ilości studów do odblokowania wyższego mnożnika. Kontynuuj ten proces aż odnajdziesz (misja Powrót Lora Sana Tekki) i zakupisz czerwony klocek z mnożnikiem x10. Od tego momentu możesz do woli planować dalsze zakupy, przy czym na liście priorytetów powinny znaleźć się postacie obdarzone unikalnymi umiejętnościami potrzebnymi do zdobycia niektórych sekretów (np. bohater mogący niszczyć pęknięte ściany czy postać wyposażona w miotacz ognia).

W misji Dejarik Battle szybko zbieraj study po każdej wygranej rundzie - Jak szybko gromadzić study i na co je wydawać? | Podstawy - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
W misji Dejarik Battle szybko zbieraj study po każdej wygranej rundzie

Duże ilości studów możesz zdobywać między innymi dzięki powtarzaniu rozegranych już misji. Staraj się w takiej sytuacji wybierać głównie te etapy, w których dość regularnie odnajduje się najbardziej wartościowe niebieskie i fioletowe study.

Niezaprzeczalnie najlepszą metodą na szybkie gromadzenie studów jest przystępowanie do dodatkowej misji Dejarik Battle, która jest dostępna podczas pobytu na pokładzie Sokoła Millennium. Gwoli przypomnienia, misja ta to tak naprawdę arena, na której walki staczają holograficzne postacie. Po wygraniu każdej rundy (oraz po zaliczeniu całej misji) na arenie pojawi się mnóstwo studów i jeśli je szybko pozbierasz to błyskawicznie się wzbogacisz. Mając ustawiony najwyższy mnożnik x10 dzięki pojedynczemu rozegraniu tej misji możesz zdobyć nawet kilkadziesiąt milionów studów.