Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 7 - Ruch oporu | Minizestawy i czerwone klocki LEGO poradnik LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Na stronie tej znajdują się informacje na temat lokalizacji oraz sposobu zdobycia dziesięciu minizestawów i czerwonego klocka LEGO w misji "Ruch oporu" będącej siódmym rozdziałem głównego wątku fabularnego. Odnajdywaniem tych sekretów zajmuj się w trybie dowolnej gry. Dodatkowo poczytaj zamieszczone poniżej informacje, które zawierają m.in. wskazówki odnośnie poprawnego przygotowania się do poszukiwań.

Ważne informacje

Odnajdywaniem sekretów z tej misji najlepiej jest zająć się w trybie dowolnej gry i dopiero po odblokowaniu szerokiego wachlarza grywalnych postaci - Rozdział 7 - Ruch oporu | Minizestawy i czerwone klocki LEGO - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Odnajdywaniem sekretów z tej misji najlepiej jest zająć się w trybie dowolnej gry i dopiero po odblokowaniu szerokiego wachlarza grywalnych postaci. Tylko część z opisanych poniżej znajdziek można zdobyć podczas zaliczania tego etapu po raz pierwszy (w trybie fabularnym).

Bardzo ważną wiadomością jest to, że niektórych sekretów nie zdobędziesz wykorzystując wyłącznie postacie odblokowane dzięki ukończeniu głównego wątku fabularnego. Jednym z takich pozornie niedostępnych sekretów jest minizestaw numer 4. Jest on zamrożony i do jego rozmrożenia musisz wykorzystać postać wyposażoną w miotacz ognia, np. specjalną odmianę szturmowca - Flametrooper. Możesz pozyskać tę postać dzięki otwarciu okna z listą bohaterów i dokonaniu zakupu (powyższy obrazek). Innym trudniej dostępnym sekretem jest czerwony klocek LEGO. Dotarcie do niego wymaga zniszczenia pękniętej ściany i do zrealizowania tego planu wymagane jest dysponowanie jedną z postaci potrafiących przebijać się przez osłabione ściany. Otwórz okno z listą dostępnych bohaterów i zdecyduj się na zakup jednego z bohaterów z tą zdolnością, np. Grummgara lub Wampy.

Niektóre minizestawy wymagają wykonania kilku różnych czynności w różnych częściach bazy ruchu oporu. Staraj się odnajdywać kolejne sekrety w takiej kolejności w jakiej zaprezentowane zostało to w poradniku, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

Oprócz zdobywania sekretów możesz też podjąć starania mające na celu otrzymanie tytułu Prawdziwego Jedi (True Jedi). Jest on przyznawany jeśli w misji "Ruch oporu" uda ci się uzbierać co najmniej 35000 studów.

Minizestaw 1/10

Specjalne wymagania: postać władająca ciemną stroną Mocy (np - Rozdział 7 - Ruch oporu | Minizestawy i czerwone klocki LEGO - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Specjalne wymagania: postać władająca ciemną stroną Mocy (np. Darth Vader)

Lokalizacja i sposób odblokowania: Minizestaw znajduje się w pokazanym na obrazku składziku, który zlokalizowany jest na lewo od miejsca startu i gdzie odnajduje się robotników, którym Leia może wydawać polecenia (jest to wymagane na potrzeby awansowania do dalszej części rozdziału). Po odblokowaniu sobie dostępu do tego magazynu przełącz się na postać władającą ciemną stroną Mocy (np. na Darth Vadera) i zacznij jej używać na tutejszych czerwonych skrzyniach. Pozwoli ci to pozyskać minizestaw.

Minizestaw 2/10 - droid 1

Specjalne wymagania: brak - Rozdział 7 - Ruch oporu | Minizestawy i czerwone klocki LEGO - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Specjalne wymagania: brak

Lokalizacja i sposób odblokowania: Minizestaw możesz zdobyć w trybie fabularnym lub w trybie dowolnej gry. W celu pozyskania go musisz odnajdywać kolejne interaktywne klocki i zbudować z ich pomocą w sumie trzy droidy. Klocki odnajduje się w różnych częściach bazy ruchu oporu. Na poszukiwania pierwszego zestawu klocków udaj się na lewo od miejsca gdzie rozpocząłeś siódmy rozdział. Odnajdziesz tam zaznaczony na obrazku zaczep. Wyrwanie go doprowadzi do pojawienia się na ziemi klocków i zbuduj z ich pomocą pierwszego droida.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie