Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 7 - Ruch oporu | Tryb fabularny poradnik LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Rozdział ten w całości rozgrywa się w tytułowej siedzibie ruchu oporu i w rezultacie w trakcie jego przechodzenia nie będziesz musiał staczać żadnych walk z oddziałami Najwyższego Porządku. Zamiast tego czeka Cię dużo eksploracji bazy - najpierw będziesz musiał otworzyć duże drzwi, następnie dotrzeć do pomieszczenia kontrolnego i na koniec załadować cały potrzebny sprzęt na pokład Sokoła Millennium.

Odblokowanie rozdziału 7 - Powierzchnia planety Takodana

Z wrakiem wrogiego myśliwca może poradzić sobie Chewbacca - Rozdział 7 - Ruch oporu | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Z wrakiem wrogiego myśliwca może poradzić sobie Chewbacca

Po tym jak zakończysz szósty rozdział gry ponownie znajdziesz się na otwartej mapie na powierzchni planety Takodana. Możesz zająć się dalszą eksploracją mapy lub skupić się na rozpoczęciu siódmego rozdziału i w tym drugim przypadku zacznij podążać za przeźroczystymi studami.

Na trasie przemarszu bohaterów znajdzie się jeden z rozbitych myśliwców TIE. Przełącz się na Chewbaccę i użyj detonatora termalnego żeby odblokować sobie dalsze przejście. Po dotarciu do kolejnej barykady wybierz Hana Solo. Ustaw się w odpowiednim miejscu i użyj lornetki Quadnoculars. Po tym jak zeskanujesz blokadę przełącz się na Finna, podejdź do wraku i użyj miecza świetlnego żeby rozciąć go w pionie. Możesz już dokończyć podróż do Sokoła Millennium i potwierdzić chęć rozpoczęcia nowej misji.

Otwarcie dużych drzwi w bazie ruchu oporu

W celu otwarcia ogromnych drzwi będziesz musiał pociągnąć za dwa zaciski oraz naładować obwody - Rozdział 7 - Ruch oporu | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

W celu otwarcia ogromnych drzwi będziesz musiał pociągnąć za dwa zaciski oraz naładować obwody. Kolejne czynności staraj się wykonywać zgodnie z poniższym opisem, dzięki czemu nie będziesz marnował czasu na próby wchodzenia w interakcję z obiektami z otoczenia, które przydadzą się dopiero później.

Zacznij od wybrania C-3PO i dotrzyj tą postacią do terminalu zlokalizowanego na lewo od dużych drzwi. Wejdź z nim w interakcję. Do rozwiązania jest prosta mini-gra, która polega na wciskaniu klawiszy/przycisków na padzie w momencie gdy u dołu pojawi się taki sam znak jak ten widoczny u góry. Musisz wykonać tę akcję z trzema różnymi znakami i najlepiej jest tworzyć kolejne pary po kolei oraz nie śpieszyć się z tym. Rozwiązanie tej zagadki prezentuje powyższy obrazek.

Zaliczenie mini-gry doprowadzi do podniesienia się bramy lewego magazynu i ze środka wybiegnie kilku robotników - Rozdział 7 - Ruch oporu | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Zaliczenie mini-gry doprowadzi do podniesienia się bramy lewego magazynu i ze środka wybiegnie kilku robotników. Przełącz się na Leię, ustaw się przy robotnikach i wciśnij przycisk interakcji żeby wydać im polecenie podążania za panią generał. Zainteresuj się teraz widocznymi na powyższym obrazku czterema zaczepami, które zlokalizowane są tuż na lewo od zamkniętych drzwi. Złap się Leią dowolnego zaczepu i zaczekaj aż jej podwładni uczynią to samo z trzema pozostałymi.

W wyniku wspólnej akcji ściągnięta zostanie na dół jedna ze skrzyń. Wskocz na nią i następnie na tą wyższą. Na sam koniec doskocz do pierwszego zacisku i zaczekaj aż pod wpływem obciążenia zostanie on opuszczony maksymalnie na dół.

Steruj uchwytem przymocowanym do sufitu - Rozdział 7 - Ruch oporu | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Steruj uchwytem przymocowanym do sufitu

Zajmij się teraz zbadaniem centralnej części pomieszczenia. Poniszcz obiekty z otoczenia żeby odsłonić interaktywne klocki. Wykorzystaj te klocki żeby dobudować fragment sufitu dokładnie nad miejscem, w którym aktualnie stoisz.

Wybierz BB-8 i umieść go na pobliskim gnieździe, dzięki któremu będzie mógł poruszać uchwytem przymocowanym do sufitu. Zacznij przemieszczać ten uchwyt w prawo, wykorzystując to, że dobudowany wcześniej fragment konstrukcji utworzył nowe połączenie.

Po tym jak uchwyt znajdzie się po prawej stronie wybierz dowolną inną postać i użyj blastera lub innej broni dystansowej żeby zniszczyć dobudowany wcześniej fragment sufitu - Rozdział 7 - Ruch oporu | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Po tym jak uchwyt znajdzie się po prawej stronie wybierz dowolną inną postać i użyj blastera lub innej broni dystansowej żeby zniszczyć dobudowany wcześniej fragment sufitu. Ponownie skorzystaj z interaktywnych klocków, ale teraz dobuduj element sufitu po prawej stronie. Możesz już ponownie wybrać BB-8 i dokończyć proces przemieszczania uchwytu. Docelowo musi on znaleźć się w pokazanej na dołączonym obrazku pozycji, a więc na prawym końcu magazynu, dokładnie nad ścieżką wychodzącą z zamkniętego prawego pomieszczenia.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie