Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Epilog - Wyspa Luke'a | Tryb fabularny poradnik LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Epilog to zdecydowanie najkrótszy spośród etapów głównego wątku fabularnego gry. Możesz do niego przystąpić po ukończeniu dziesiątego rozdziału, a konkretnie po powrocie do bazy ruchu oporu na planecie D'Qar. Zacznij podążać za przezroczystymi studami, które doprowadzą Cię na lądowisko z Sokołem Millennium.

Miejsce do zeskanowania - Epilog - Wyspa Lukea | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Miejsce do zeskanowania

Po dotarciu na wyspę Luke'a rozpocznij jej eksplorację grając jako Rey. Dotrzyj tą postacią do platformy, która katapultuje ją w prawo. Po wylądowaniu w nowym miejscu podejdź do błękitnych znaków i użyj lornetki Quadnoculars. Zeskanuj z jej pomocą skały po lewej stronie, a doprowadzisz do odsłonięcia przycisku, w który możesz trafić bronią dystansową. Dzięki tej akcji Chewbacca dołączy do Rey.

Wybierz teraz właśnie Chewbaccę, skorzystaj z pobliskich schodów i wejdź w interakcję z uchwytem. Wyrwanie go doprowadzi do pojawienia się w tym miejscu interaktywnych klocków. Skonstruuj z ich pomocą nowy uchwyt po lewej stronie. Pociągnij za niego żeby przyczynić się do wysunięcia kamiennych bloków.

Skałę możesz przesunąć do końca w lewo dopiero po tym jak Chewbacca zbuduje ciężarek - Epilog - Wyspa Lukea | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Skałę możesz przesunąć do końca w lewo dopiero po tym jak Chewbacca zbuduje ciężarek

Musisz teraz przełączyć się na Rey. Skorzystaj z wysuniętych bloków żeby przedostać się na wyższą kamienną półkę. Rey musi w tym miejscu przyczepić drążek do prawej ściany. Wykonaj podwójny skok w jego stronę, a następnie doskocz do sąsiedniego drążka i do prawej skalnej półki.

Wybierz Chewbaccę i zniszcz lewy uchwyt, który wcześniej zbudowałeś. Tym razem użyj klocków multibudowy do skonstruowania ciężarka po prawej stronie. Możesz już wybrać ponownie Rey i zacząć przepychać w lewo duży głaz. Po tym jak rozbije się on na dole skorzystaj z interaktywnych klocków żeby zbudować kilka słupów. Pozwoli to kontynuować obu bohaterom podróż.

Użyj broni dystansowej na tarczy - Epilog - Wyspa Lukea | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Użyj broni dystansowej na tarczy

Przejdź kawałek w prawo i użyj dowolnej broni dystansowej żeby trafić w górną tarczę. Zbuduj nowy uchwyt z klocków i wejdź z nim w interakcję grając jako Chewbacca. Po tym jak w okolicy pojawi się duża grupa nowych klocków użyj ich żeby skonstruować schody po prawej stronie.

Wyjdź po schodach na górę, udaj się w prawo i podejdź Chewbaccą do kolejnego uchwytu. Pociągnięcie za niego doprowadzi do pozbycia się winorośli przy drążkach na dole.

Doskakuj do kolejnych drążków - Epilog - Wyspa Lukea | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Doskakuj do kolejnych drążków

Przełącz się na Rey, wróć się kawałek i wybierz dolną ścieżkę. Umieść drążek w pierwszym slocie i następnie zacznij doskakiwać do kolejnych drążków, które nie są już w żaden sposób blokowane. Dalsza część przeprawy po ścianie klifu jest dość liniowa, ale musisz być gotowy do wciskania pokazywanego na ekranie przycisku po tym jak Rey straci chwilowo równowagę.

Po wdrapaniu się na nową dużą skalną półkę udaj się Rey w lewo. Poniszcz obiekty z otoczenia i następnie użyj klocków żeby skonstruować obrotowy mechanizm. Wejdź w interakcję z tym mechanizmem, a pozbędziesz się skał blokujących przejście Chewbacce.

Nie puszczaj uchwytu dopóki Rey nie dotrze do górnych skalnych półek - Epilog - Wyspa Lukea | Tryb fabularny - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Nie puszczaj uchwytu dopóki Rey nie dotrze do górnych skalnych półek

Udaj się w prawo i dotrzyj bohaterami do dwóch uchwytów. Rey i Chewbacca muszą tu wspólnymi siłami pozbyć się kolejnej dużej przeszkody i przy okazji doprowadzić do rozwinięcia niewielkiego mostu. Wybierz Chewbaccę, przejdź po moście i dotrzyj do nowego uchwytu.

Pociągnij za uchwyt i po wysunięciu skalnych półek przełącz się na Rey. Wdrap się na górną półkę i zalicz liniowy przemarsz do miejsca, w którym przebywa Luke Skywalker. To już koniec głównego wątku fabularnego. Możesz teraz zająć się pobocznymi misjami lub zacząć powtarzać główne etapy w trybie dowolnej gry. Gratulacje!