Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Powrót Lora Sana Tekki | Minizestawy i czerwone klocki LEGO poradnik LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Na stronie tej znajdują się informacje na temat lokalizacji oraz sposobu zdobycia dziesięciu minizestawów i czerwonego klocka LEGO w dodatkowej misji zatytułowanej "Powrót Lora Sana Tekki". Odnajdywaniem tych sekretów zajmuj się w trybie dowolnej gry. Dodatkowo poczytaj zamieszczone poniżej informacje, które zawierają m.in. wskazówki odnośnie poprawnego przygotowania się do poszukiwań.

Ważne informacje

Odnajdywaniem sekretów z tej misji najlepiej jest zająć się w trybie dowolnej gry i dopiero po odblokowaniu szerokiego wachlarza grywalnych postaci. Tylko część z opisanych poniżej znajdziek można zdobyć podczas zaliczania tego etapu po raz pierwszy (w trybie fabularnym).

Zanim przystąpisz do tego etapu rozegraj inną opcjonalną misję - "Poe na ratunek". Odblokujesz sobie dzięki temu postać Admirała Ackbara i będzie ona potrzebna do pozyskania minizestawu numer 6 (bohater, który potrafi pływać). Do zdobycia pozostałych sekretów wystarczą postacie, którymi się dysponuje w momencie ukończenia głównego wątku fabularnego.

Minizestaw numer 8 wymaga większego zaangażowania, albowiem powiązane z nim srebrne obiekty odnajduje się w różnych miejscach w wąwozie Kelvin. Pamiętaj o tym i staraj się zdobywać sekrety w takiej kolejności w jakiej zaprezentowane to zostało w naszym poradniku, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

Oprócz zdobywania sekretów możesz też podjąć starania mające na celu otrzymanie tytułu Prawdziwego Jedi (True Jedi). Jest on przyznawany jeśli w misji "Powrót Lora Sana Tekki" uda ci się uzbierać co najmniej 45000 studów.

Minizestaw 1/10

Gniazdko jest na jednym z silników rozbitego statku - Powrót Lora Sana Tekki | Minizestawy i czerwone klocki LEGO - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry
Gniazdko jest na jednym z silników rozbitego statku

Specjalne wymagania: postać potrafiąca podłaczać się do gniazdek (np. BB-8)

Lokalizacja i sposób odblokowania: Minizestaw możesz pozyskać na samym początku rozdziału. Wybierz BB-8 lub inną postać dysponującą zbliżonymi umiejętnościami, podepnij się do gniazdka znajdującego się na jednym z silników rozbitego statku kosmicznego i naładuj je. Z sąsiedniego silnika maszyny wyrzucone zostaną fragmenty minizestawu, które musisz złożyć w całość.

Minizestaw 2/10

Specjalne wymagania: brak - Powrót Lora Sana Tekki | Minizestawy i czerwone klocki LEGO - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Specjalne wymagania: brak

Lokalizacja i sposób odblokowania: Minizestaw możesz zdobyć w trybie fabularnym lub w trybie dowolnej gry. Musisz dokładnie zbadać obszar wokół wraku statku i zlokalizować cztery małe stworki wystające z piasku - jeden jest po lewej, jeden obok statku, a dwa są po prawej. Przykładowe tego typu stworzenie pokazane zostało na obrazku. Zaatakuj każdą z tych istot. Po wyeliminowaniu czterech z nich pojawi się możliwość skonstruowania minizestawu.

Minizestaw 3/10

Specjalne wymagania: brak - Powrót Lora Sana Tekki | Minizestawy i czerwone klocki LEGO - LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poradnik do gry

Specjalne wymagania: brak

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie