Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Polowanie - zapasy | Aktywności w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Polowanie: zapasy

Jeżeli nie masz odpowiedniej broni możesz się w takową wyposażyć w trakcie zadania. - Polowanie - zapasy | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Jeżeli nie masz odpowiedniej broni możesz się w takową wyposażyć w trakcie zadania.

Zadania odbierasz rozmawiając z cywilami oprawiającymi mięso. Przed ich wykonaniem warto zaopatrzyć się w dobry łuk lub automatyczną kuszę, a także materiały potrzebne na Miksturę łowiecką.

Mikstura pozwoli Ci szybko zlokalizować zwierzęta. - Polowanie - zapasy | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Mikstura pozwoli Ci szybko zlokalizować zwierzęta.

Udaj się na tereny łowieckie, gdzie możesz zaopatrzyć się w potrzebną broń, jeśli takowej nie posiadasz. Twoim zadaniem jest ustrzelenie wskazanej liczby zwierząt i oskórowanie ich ciał. Następnie musisz tylko zanieść mięso w określone miejsce.

Na koniec zanieś mięso do lodówki. - Polowanie - zapasy | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Na koniec zanieś mięso do lodówki.

Jedyną trudnością w tym zadaniu mogą być uciekające zwierzęta. Warto więc użyć Mikstury łowieckiej, aby móc je wypatrywać już z daleka. W przypadku pogoni świetnie sprawdzi się kusza, dzięki jej szybkości bez problemu trafisz uciekające zwierzę. Pamiętaj jeszcze, aby nie używać innej broni niż łuk lub kusza, gdyż zadanie skończy się porażką.

Aby ukończyć grę w 100% musisz wykonać 4 zadania tego rodzaju.