Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Uwolnij Willisa

Zinfiltruj lotnisko

Koniecznie zaznacz wszystkich snajperów. - Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Koniecznie zaznacz wszystkich snajperów.

Misję rozpoczniesz udając się we wskazane przez telefon miejsce (litera W na mapie). Następnie ruszaj w stronę lotniska. Twoim pierwszym celem będzie zlikwidowanie 6 snajperów. Na początku skorzystaj z aparatu, gdyż z miejsca, w którym otrzymasz wytyczne możesz zaznaczyć wszystkie cele. Z prawej strony lotniska będziesz miał czterech przeciwników, natomiast z lewej dwóch. Nie zapomnij jednak o wrogach kręcących się na ziemi. Nie musisz ich zabijać, ale mogą oni Cię dostrzec, co spowoduje zawalenie misji - przez cały czas nie możesz uruchomić alarmu.

Z dachu bez problemu ściągniesz tego snajpera. - Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Z dachu bez problemu ściągniesz tego snajpera.

Rozpocznij od wykończenia snajpera, którego będziesz miał na wprost. Następnie niepostrzeżenie wejdź na teren lotniska. Obejdź ogrodzenie z prawej strony, a następnie wejdź na dach w momencie, gdy znajdujący się tam snajper będzie do Ciebie odwrócony plecami. Z tego miejsca możesz ustrzelić trzeciego przeciwnika, który znajduje się na kolejnym budynku, z prawej strony. Posiadając lepszy łuk dasz także radę zabić przeciwnika będącego na wprost od Twojej aktualnej pozycji.

Wieża kontrolna. - Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Wieża kontrolna.

Następnie wróć się do miejsca, w którym zabiłeś pierwszego snajpera i jak najszerszym łukiem obejdź lotnisko, kierując się w stronę wieży kontrolnej. Po cichu zdejmij pierwszego snajpera, a następnie wyjdź na dach, skąd dasz radę zlikwidować ostatniego przeciwnika. Przejdź we wskazane miejsce i podnieś snajperkę.

Zabezpiecz lotnisko

Uważnie obserwuj spotkanie. - Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Uważnie obserwuj spotkanie.

Willis nakaże Ci osłanianie się z tego miejsca, w razie gdyby rzeczy poszły nie tak. Zwracaj więc uwagę na rozmowę dwóch panów - po usłyszeniu umówionego hasła możesz rozpocząć eliminację przeciwników. Nie możesz dopuścić do śmierci Willisa, jego pasek zdrowia cały czas wyświetlany jest na ekranie. Wyeliminuj jak największą liczbę przeciwników. W przypadku, gdy słabo strzelasz lub Willis wraz z wrogami schowają się za budynkiem, uniemożliwiając Ci strzelanie, zejdź na dół i dokończ resztę przy pomocy karabinu.

Najpierw pozbądź się wrogów, a na końcu helikoptera. - Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Najpierw pozbądź się wrogów, a na końcu helikoptera.

Po pokonaniu przeciwników w okolicy pojawi się helikopter. Wykończ go jak najszybciej, najlepiej przy pomocy wyrzutni rakiet lub granatnika. Jeżeli dobrze posługujesz się snajperką możesz pokusić się o zestrzelenie helikoptera. Tak czy siak jego zniszczenie nie zakończy zadania. Znajdź schronienie, gdyż na teren lotniska zostanie skierowany ostrzał z moździerzy. Zaroi się tutaj także od wrogów, których musisz wykończyć (uważaj, gdyż pojawią się tutaj na nowo snajperzy). Dopiero wyeliminowanie tej ostatniej fali aktywuje finalną część zadania.

Dostań się na pokład samolotu

Jak najszybciej dojedź do końca pasa startowego. - Uwolnij Willisa | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Jak najszybciej dojedź do końca pasa startowego.

Zadanie to nie jest na szczęście trudne. Szybko wskocz na wskazanego quada i jedź do końca pasa startowego za samolotem. Po spadnięciu z urwiska rozłóż otrzymany kombinezon i... nie rób nic więcej, oprócz lekkiego skręcania w kierunku samolotu. Chodzi tutaj o to, aby nie nurkować za nisko, tylko utrzymując wysokość zbliżyć się do aeroplanu, a wtedy Ajay w efektowny sposób zniszczy maszynę oraz odpali spadochron. Po wylądowaniu na ziemi misja zakończy się.