Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zakończenia | Porady i zakończenia gry Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

W grze Far Cry 4 Twoje wybory wpływają na nie tylko na przebieg rozgrywki, ale także na jej zakończenie. Podczas misji z cyklu "Równowaga sił" wspierasz Amitę lub Sabala, których możesz spotkać w niezbyt sprzyjających okolicznościach już po zakończeniu rozgrywki. Na sam finał wpływ ma jedynie to, co zrobisz podczas ostatniego zadania (lub pierwszego). Możliwe są 2 główne zakończenia, jedno będące wariacją poprzedniego oraz kolejne, całkiem odmienne, alternatywne zakończenie.

Poniżej lista wszystkich dostępnych zakończeń, wraz z opisem wymagań, które trzeba spełnić, aby dane zakończenie móc odblokować.

Dobre zakończenie

Odłóż prochy matki i pozwól Paganowi odlecieć. - Zakończenia | Porady i zakończenia gry Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Odłóż prochy matki i pozwól Paganowi odlecieć.

Podczas spotkania w Królewskim Pałacu nie zabijaj Pagana. Porozmawiaj z nim, a następnie wyjdź na zewnątrz, do małej kaplicy, gdzie rozsyp prochy matki. Później pozwól mu odlecieć, nie niszcząc jego helikoptera.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie