Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oko za oko | Aktywności w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Oko za oko

Przykładowy zleceniodawca. - Oko za oko | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Przykładowy zleceniodawca.

W tego typu zadaniach, otrzymywanych od cywili w kryjówkach (po przeniesieniu się za pomocą "Szybkiej podróży" do wcześniej zdobytej strażnicy lub fortecy) musisz zabijać wskazanych dowódców z określonej broni.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej broni wcześniej się w nią wyposaż we wskazanym miejscu. - Oko za oko | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Jeżeli nie posiadasz odpowiedniej broni wcześniej się w nią wyposaż we wskazanym miejscu.

Po otrzymaniu zadania udaj się we zaznaczone miejsce. Zwykle będzie to niewielki obóz, w którym oprócz celów znajdziesz kilku żołnierzy (tych możesz zabijać z dowolnej broni). Dowódców zlokalizujesz za pomocą aparatu (żółty wskaźnik nad głowami). Nie zapomnij o uzbrojeniu się w wymaganą broń.

Przed przystąpieniem do akcji zaznacz swoje główne cele. - Oko za oko | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Przed przystąpieniem do akcji zaznacz swoje główne cele.

Następnie możesz przystąpić do szturmu lub rozpocząć cichą eliminację pozostałych przeciwników, pozostawiając sobie głównych dowódców na koniec. Niezależnie od wybranej metody pamiętaj, że musisz zabić ich z konkretnego rodzaju broni, inaczej zadanie nie zostanie zaliczone.

Rozpoczęcie rozwałki może utrudnić wykonanie tego zadania, łatwo wtedy zabić dowódcę z innej broni, szczególnie przy używaniu np. granatów. Pamiętaj także, że niektóre obozy są bardzo dobrze obstawione, przez snajperów oraz ciężkozbrojnych.

Nie zapomnij o cyknięciu sweetfoci. - Oko za oko | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Nie zapomnij o cyknięciu "sweetfoci".

Na koniec zrób jeszcze zdjęcie wszystkim zabitym dowódcom. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymasz trochę pieniędzy oraz punktów doświadczenia. Jeżeli chcesz ukończyć grę w 100% musisz wykonać wszystkie 9 zadań tego typu.