Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przejmowanie strażnic w Far Cry 4 | Podstawy poradnik Far Cry 4

Przejmowanie strażnic

Na drogach w kilkunastu miejscach na mapie porozstawiane są posterunki wrogich wojsk. Każdy z tych posterunków można przejąć, dzięki czemu aktywne stanie się kilka nowych zadań i odblokowana zostanie opcja "szybkiej podróży". Na wyzwolonym terenie będą również jeździć przyjazne, zamiast wrogich, patrole.

Pojedynczych przeciwników warto sprawnie eliminować nie wzbudzając niczyich podejrzeń. - Przejmowanie strażnic w Far Cry 4 | Podstawy - Far Cry 4 - poradnik do gry
Pojedynczych przeciwników warto sprawnie eliminować nie wzbudzając niczyich podejrzeń.

Każdy posterunek może zostać przejęty na trzy zasadnicze sposoby:

- totalna rozwałka - nie przejmujesz się wykryciem, a alarmy i posiłki to dla Ciebie chleb powszedni. Nie potrzebna tutaj jest żadna wyszukana taktyka, a dobra spluwa i osłona. Jeżeli zdecydujesz się na takie przejmowanie posterunku licz się z, czasami sporymi, posiłkami.

- brak alarmu - sytuacja ta ma miejsce, gdy co prawda zostaniesz zauważony przez wrogów, jednakże Ci nie zdążą uruchomić alarmu. Oznacza to, że posiłki nie przybędą. Takie przejęcie strażnicy ma miejsce, gdy zostałeś np. wykryty przez ostatniego żywego przeciwnika (resztę zabijając po cichu) lub wcześniej zdezaktywowałeś alarm.

- brak wykrycia - najbardziej premiowana punktami doświadczenia opcja. Jeżeli w ten sposób przejmiesz wrogi posterunek będzie to oznaczało, że nikt z przeciwników Cię nie zauważył. Gwarantem powodzenia jest zabijanie wrogów po cichu, najlepiej przy użyciu np. łuku lub eliminacji. Przyda się także proste odwracanie uwagi przeciwnikó za pomocą rzuconego kamienia. W innym wypadku pozostanie w ukryciu również jest możliwe, ale istnieje dużo większe prawdopodobieństwo zostania wykrytym.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie