Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ratu Gadhi | Fortece | Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Ratu Gadhi

Do zdobywania tej fortecy przystąp po wykonaniu misji "Odpłata". Do wyłączenia będziesz miał wtedy 3 alarmy, jednakże przeciwników będzie w środku mniej.

Użyj kotwiczki, aby dostać się na wysokie skały. Będziesz miał stąd świetny widok na teren fortecy. - Ratu Gadhi | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Użyj kotwiczki, aby dostać się na wysokie skały. Będziesz miał stąd świetny widok na teren fortecy.

Najprostszym z możliwych sposobów jest eliminacja przeciwników z broni snajperskiej. Nie można nie skorzystać z przewagi wysokości, jaką dają okalające teren skały. Dzięki temu szybko wyłączysz alarmy oraz wyeliminujesz wszystkich wrogów. Tych jest niemało, najbardziej musisz zwrócić uwagę na ciężkozbrojnego wojaka oraz snajpera.

Jednym z szybszych sposobów będzie oczyszczenie obozu z przeciwników będzie użycie broni snajperskiej. - Ratu Gadhi | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Jednym z szybszych sposobów będzie oczyszczenie obozu z przeciwników będzie użycie broni snajperskiej.

Przed fortecą skręć lekko w lewo i za pomocą kotwiczki dostań się na półki skalne powyżej. Stąd oznacz jak największą ilość przeciwników, w tym koniecznie snajpera, który w przypadku zrobienia hałasu dostrzeże Cię najprawdopodobniej jako pierwszy. Następnie rozpocznij eliminowanie przeciwników (wcześniej możesz stąd bez większych kłopotów zniszczyć dwie skrzynki z alarmami). Staraj się nie wzbudzać podejrzeń, w przypadku, gdy wrogowie zaczną Cię namierzać, schowaj się na chwilę i zmień pozycję. Na koniec wyeliminuj ciężkozbrojnego żołnierza oraz psa bojowego.

Wykorzystanie przewagi, jaka dają skały oraz dachy budynków zapewni Ci sukces w tej misji, nawet jeżeli nie skorzystasz z broni snajperskiej. Z kuszą lub łukiem będzie nieco trudniej, gdyż w grę wchodzi spory dystans pomiędzy poszczególnymi wrogami, jednakże i taka taktyka będzie efektywna.