Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Leże wilków | Zadania główne w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Leże wilków

Spotkaj się z Kanan

Amita trochę spuściła z tonu. - Leże wilków | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Amita trochę spuściła z tonu.

Misję tą otrzymasz od Amity, która da Ci także łuk. Najszybciej do Kanan dostaniesz się przy pomocy lotni. Porozmawiaj z nią, aby uaktualnić swój kolejny cel.

Udaj się do punktu obserwacyjnego

Kanan nie będzie zbyt rozmowna. - Leże wilków | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Kanan nie będzie zbyt rozmowna.

Punkt obserwacyjny znajdziesz niedaleko od miejsca, w którym "porozmawiałeś" z Kanan. Będąc na klifie użyj aparatu, aby oznaczyć dwa wilki znajdujące się na dole. Następnie bezpiecznie zeskocz do wody i wyjdź z niej w pobliżu ciała wieśniaka.

Zniszcz leże wilków

Będąc w punkcie obserwacyjnym warto skorzystać z aparatu, aby zaznaczyć sobie dwa wilki. - Leże wilków | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Będąc w punkcie obserwacyjnym warto skorzystać z aparatu, aby zaznaczyć sobie dwa wilki.

Podejdź ostrożnie w pobliże wilków. Najpierw zabij tego, który znajduje się bliżej. Celując z łuku upewnij się, że jego ciało (a jeszcze lepiej głowa) umiejscowione jest pomiędzy dwoma kreskami, na samej ich końcówce. Utrzymuj łuk w ten sposób, a następnie napnij do końca cięciwę. Będąc pewnym swego strzału (najłatwiej będzie, gdy wilk się nie porusza) puść strzałę. Jeżeli trafiłeś w głowę zabijesz wilka od razu, w innym przypadku konieczna może być kolejna strzała. Przed zbliżeniem się do leża zabij oba wilki i pozbieraj skóry ze wszystkich tutaj leżących. Następnie w środku leża natrafisz na jeszcze jednego wilka, a w głębi na ciało, przy którym znajdziesz nieco przedmiotów i trochę pieniędzy. Następnie wyjdź przed jaskinię i strzel w czerwoną beczkę (odsuń się trochę, aby następujący wybuch Cię nie zabił).

Wróć do Kanan

Wystarczy teraz wrócić na pobliskie gospodarstwo. Spotkasz tam także Amitę, a zadanie dobiegnie końca. Otrzymasz także telefon od Sabala, a na Twojej mapie zostanie zaktualizowane położenie Longinusa.