Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obóz pracy Rajgad | Fortece | Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Obóz pracy Rajgad

Ostatnia forteca w grze, należąca do Pagana Mina. Jej zdobywanie rozpocznij najlepiej już po zakończeniu głównego wątku gry i końcowym spotkaniu z Paganem. Forteca będzie wtedy osłabiona.

Z muru będziesz mógł zaplanować kolejne posunięcia. - Obóz pracy Rajgad | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Z muru będziesz mógł zaplanować kolejne posunięcia.

Na początek dostań się na mury (użyj kotwiczki). Z tego miejsca oznacz wszystkich przeciwników. Forteca dzieli się na dwie części. Z prawej strony, umieszczonej na nieco wyższym poziomie, na dachach zauważysz dwóch snajperów. Likwidację rozpocznij właśnie od nich.

Po wyeliminowaniu snajperów załatwienie reszty przeciwników pozostając niewykrytym będzie dużo łatwiejsze. - Obóz pracy Rajgad | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Po wyeliminowaniu snajperów załatwienie reszty przeciwników pozostając niewykrytym będzie dużo łatwiejsze.

Następnie możesz z tego miejsca zabić wszystkich innych przeciwników, np. za pomocą broni snajperskiej lub przejść nieco w prawą stronę, w okolicę, w której zastrzeliłeś snajperów. Stamtąd przejdziesz na centralny budynek tej fortecy (możesz tu wyłączyć alarm), skąd będziesz miał dobry widok na resztę terenu. Masz do zabicia kilku przeciwników, z czego największy kłopot może sprawić dwóch ciężkozbrojnych.

Po wyeliminowaniu wszystkich ostatnia forteca w grze będzie w Twoich rękach.