Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Arena Shanath | Aktywności w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Arena Shanath

Po wykonaniu misji fabularnej "Paszcza szaleństwa" w Shanath zostaje odblokowana arena, na której możesz walczyć. Na arenie walczysz w trzech różnych trybach. Za każde zabójstwo dostajesz pewną ilość punktów, najbardziej premiowane są egzekucje, headshoty, czy wielobójstwa np. granatem. Z każdym kolejnym zwycięstwem zwiększa się również Twoja ranga. Pamiętaj o zbieraniu apteczek, które rzucane są pod Twoje nogi przez rozochoconą publiczność, nie zapomnij również o uzupełnianiu amunicji z ciał poległych przeciwników.

Walki

Korzystaj z tego, że każdy walczy tutaj z każdym. - Arena Shanath | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Korzystaj z tego, że każdy walczy tutaj z każdym.

Naprzeciw siebie stają dwie drużyny, trzecią stanowią dzikie zwierzęta. Ty nie jesteś niczyim sojusznikiem, możesz więc poczekać, aż przeciwnicy się wykrwawią i wtedy wkroczyć do walki. Lepiej jednak zrobić to już od samego początku (lub po wyeliminowaniu zwierząt) i niepostrzeżenie wykonywać eliminacje. Przeciwnicy są zajęci sobą nawzajem, dlatego namierzenie Ajaya zajmie im chwilę. W finałowej rundzie jesteś sam przeciwko jednej drużynie, złożonej z różnych przeciwników, zależnie od postępów w walkach.

Bez końca

Zdobycie broni po ciężkozbrojnym żołnierzu ułatwi Ci nieco przetrwanie. - Arena Shanath | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Zdobycie broni po ciężkozbrojnym żołnierzu ułatwi Ci nieco przetrwanie.

Podobnie jak w poprzednim trybie i tutaj stają naprzeciw siebie dwie, trzy drużyny. Walka toczy się w podobny sposób - jesteś sam, bez żadnego sojusznika, eliminuj więc kogo Ci się podoba. Największy problem mogą stanowić ciężkozbrojni oraz dzikie zwierzęta. Dobrze mieć umiejętność "Cięzkozbrojny-eliminacja", aby bez problemu zabijać większych przeciwników. Podniesiona od nich broń przyda się do eksterminacji dzikich zwierząt. Walka kończy się w momencie Twojej śmierci, każda kolejna runda będzie niosła za sobą mocniejsze fale przeciwników.

Wyzwanie broni

Lud kocha zwycięzców. - Arena Shanath | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Lud kocha zwycięzców.

W kwestii sojuszy nic nie ulega zmianie. Podobnie walczą przeciwko sobie dwie, trzy drużyny oraz dzikie zwierzęta. Twoim zadaniem jest wytrwanie pięciu rund, używając wybranej przez siebie początkowo broni. Pilnuj amunicji oraz apteczek, gdyż nie możesz podnosić broni zabitych przeciwników. Staraj się więc wykonywać jak najwięcej eliminacji oraz celnie rozdzielać strzały, aby dotrwać do końca i zwyciężyć. Pamiętaj jednak, aby nie chować się w kącie, zabijając jednego czy dwóch przeciwników - musisz dbać o swój wynik, aby na koniec osiągnąć minimum trzy gwiazdki (zależą one od punktów, które zdobywasz za zabijanie przeciwników).