Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Baghadur | Fortece | Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Baghadur

Zaraz po wyjściu na mur wyeliminuj snajpera. - Baghadur | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Zaraz po wyjściu na mur wyeliminuj snajpera.

Zdobywanie tej fortecy rozpocznij, gdy wykonasz już misję główną "Zastrzel posłańca". Bez Noore będzie ona słabiej chroniona, wyłączony zostanie także alarm na zewnątrz fortecy. W środku znajduje się kilku zwyczajnych przeciwników oraz dwóch ciężkozbrojnych - zaopatrz się więc w odpowiednie uzbrojenie, aby z łatwością sobie poradzić. Na nic zda się żeton "Spluw do wynajęcia", gdyż najemnik nie dotrze w to miejsce. Będziesz zdany na siebie, ale podbicie tej fortecy nie należy do najtrudniejszych zadań.

Wykończ przeciwnika na balkoniku, a góra będzie czysta. - Baghadur | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Wykończ przeciwnika na balkoniku, a "góra" będzie czysta.

Po zbliżeniu się do fortecy przekradnij się pod mur, z prawej strony. Na górę dostaniesz się za pomocą kotwiczki. Zabij snajpera, a następnie przejdź po deskach z prawej strony na poziom wyżej. Tutaj ustrzel kolejnego przeciwnika i wejdź do środka.

Wewnątrz możesz bez problemu zniszczyć dwie skrzynki z alarmem. - Baghadur | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Wewnątrz możesz bez problemu zniszczyć dwie skrzynki z alarmem.

Wewnątrz podejdź do końca, ale nie schodź na dół. Możesz stąd bez problemu zneutralizować dwie skrzynki z alarmami. Pozostanie na górze pozwoli Ci operować pomiędzy wnętrzem, a odsłoniętą częścią fortecy. Jeżeli nie narobisz zbyt dużego zamieszania to żaden wróg nie zapuści się tutaj. Najpierw wyeliminuj wrogów z maczetami (wewnątrz fortecy), a następnie oczyść przedpola - kilku zwykłych przeciwników z karabinami. Na koniec zostaw sobie ciężkozbrojnych. Wykończ ich za pomocą granatnika, granatów lub eliminacji. Jeżeli zwabisz ich w odpowiednie miejsce, bliżej murów (np. rzuconym z góry kamieniem) możesz zrobić to używając moździerza, który znajduje się na balkoniku.

Zaniepokojonych przeciwników niezauważony wykończysz z balkoniku na górze. - Baghadur | Fortece | Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Zaniepokojonych przeciwników niezauważony wykończysz z balkoniku na górze.

Do fortecy możesz także spróbować dostać się inną drogą. Mianowicie, zamiast wspinać się na mur użyj kotwiczki w miejscu po lewej stronie bramy. Tamtejszą ścieżką ominiesz posterunek od południa i wejdziesz do wnętrza fortecy, dokładniej do dużej sali, na dole. Stąd bez problemu możesz zneutralizować oba alarmy i rozpocząć eliminację przeciwników.