Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zabójstwo | Aktywności w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Zabójstwo

Kolejni dowódcy Złotego Szlaku będą zlecać Ci te zabójstwa. - Zabójstwo | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Kolejni dowódcy Złotego Szlaku będą zlecać Ci te zabójstwa.

Zadania z tej serii otrzymasz od dowódców Złotego Szlaku, znajdujących się na terenach niektórych z przejętych strażnic. Stoją oni przy stolikach, oglądając mapy.

Wcześniej standardowo wybadaj teren i rozpoznaj dowódcę. - Zabójstwo | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Wcześniej standardowo wybadaj teren i rozpoznaj dowódcę.

Twoim celem jest wyeliminowanie jednego z dowódców (żółty znacznik nad głową), za pomocą dowolnej broni. Główny szkopuł tkwi w sposobie wykonania zadania: nie możesz zostać wykryty. Twoje pole działania zostanie więc zawężone do dwóch wariantów: ciche zabicie dowódcy, przy niewzbudzaniu uwagi innych przeciwników lub, także dyskretne, oczyszczenie całej lokacji z wszystkich wrogów.

Bez odpowiednich umiejętności związanych z eliminacją musisz jeszcze przeszukać ciało dowódcy. - Zabójstwo | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Bez odpowiednich umiejętności związanych z eliminacją musisz jeszcze przeszukać ciało dowódcy.

Po zabiciu dowódcy musisz go jeszcze przeszukać, aby zdobyć potrzebne dokumenty. Następnie aktywowane zostaje mini zadanie dodatkowe - ukrycie ciała.

Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe pieniądze oraz punkty doświadczenia podnieś ciało i schowaj je w jednym ze wskazanych miejsc. - Zabójstwo | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe pieniądze oraz punkty doświadczenia podnieś ciało i schowaj je w jednym ze wskazanych miejsc.

By ukryć ciało musisz je podnieść, a następnie zanieść i zostawić w jednym z punktów, które zostaną zaznaczone na radarze. Nagrodą są dodatkowe pieniądze.

Po zabiciu dowódcy (nieważne, czy ukryłeś ciało - jest to cel opcjonalny) ewakuuj się z gorącej strefy, aby zaliczyć zadanie. Pamiętaj, że przez cały czas jego trwania, a więc także po zabiciu dowódcy i ukryciu ciała, nie możesz zostać wykryty.

W kilku miejscach sporym ułatwieniem będzie posiadanie umiejętności związanych z cichą eliminacją, przeszukiwaniem oraz przeciąganiem ciał: "Osłona", "Ciężkozbrojny", "Siłacz", "Przeciąganie", "Ograbianie". Do ukończenia gry w 100% potrzebne jest wykonanie 7 zadań tego typu.