Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wymiana kulturalna | Zadania główne w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Wymiana kulturalna

Klasztor robi wrażenie. - Wymiana kulturalna | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Klasztor robi wrażenie.

Misja otrzymana od Sabala, po odrzuceniu jego propozycji i wykonaniu zadania dla Amity (Myśliwy i zwierzyna). Jedź do klasztoru, a w środku porozmawiaj z Raju. Następnie weź kosz ofiarny i przejdź do dużej komnaty, gdzie musisz zapalić 2 świece, zakręcić młynkiem Mani oraz dorzucić do ognia tajemniczy proszek, dzięki czemu ten zapłonie na niebiesko. Po wykonaniu tych czynności kieruj się do wyjścia z klasztoru - otrzymasz komunikat, że ten zostanie lada chwila zaatakowany.

Wersja Sabala

Ofiarę złóżcie z głupiej kozy... - Wymiana kulturalna | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
"Ofiarę złóżcie z głupiej kozy..."

Jeżeli w poprzedniej misji poparłeś Sabala będziesz mógł jeszcze zobaczyć, jak w ofierze zostaje złożona koza. Następnie wyjdź z klasztoru. Dalsza część przebiega identycznie, z jedną małą różnicą - zostaniesz od razu zaatakowany, bez czasu na przygotowanie się. Nie licz także na żadne posiłki.

Przygotuj się do obrony klasztoru

Przeciwnicy będą atakować zarówno z prawej, jak i lewej strony. - Wymiana kulturalna | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Przeciwnicy będą atakować zarówno z prawej, jak i lewej strony.

Na zewnątrz uzupełnij amunicję, a także porozstawiaj miny oraz ładunki C4. Po chwili zrobi się naprawdę gorąco - nie licz na swoich sprzymierzeńców, gdyż Ci zginą całkiem szybko. Twoim celem jest obrona klasztoru, co polega nie tylko na zabijaniu przeciwników, a (przede wszystkim) na eliminowaniu wojaków, którzy będą podkładali bomby w trzech strategicznych miejscach - pod drzwiami do klasztoru, ołtarzem na wprost, oraz arsenałem z lewej strony (wszystkie te punkty w razie podłożenia bomby zostaną oznaczone na mapie odpowiednią ikonką).

Nie możesz dopuścić do wysadzenia klasztoru - przed wyznaczonym czasem musisz zabić przeciwnika podkładającego bombę. - Wymiana kulturalna | Zadania główne w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Nie możesz dopuścić do wysadzenia klasztoru - przed wyznaczonym czasem musisz zabić przeciwnika podkładającego bombę.

Przede wszystkim musisz eliminować właśnie tych wrogów, dlatego w momencie pojawienia się informacji o podkładaniu bomby nie zwlekaj i szybko ruszaj w dane miejsce. Nie oznacza to jednak, że masz się nie przejmować innymi wrogami - uważaj tutaj szczególnie, aby nie wejść komuś pod strzelbę, gdyż może to się bardzo źle skończyć. W końcowej fazie walki bomby zostaną podłożone pod trzy miejsca jednocześnie. Najpierw zajmij się najbliższą lokalizacją, aby następnie wyeliminować przeciwników podkładających bomby pod kolejne dwa miejsca. Z górnej części (spod drzwi) łatwo przedostaniesz się na dół przy użyciu tyrolki. Odparcie ostatniej fali i zapobiegnięcie zniszczeniu klasztoru pozytywnie zakończy tą misję.