Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 4 - poradnik do gry

Far Cry 4 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Królewski ładunek | Aktywności w Far Cry 4 poradnik Far Cry 4

Królewski ładunek

Po wyzwoleniu strażnicy w okolicy pojawi się ciężarówka (zostanie ona oznaczona na mapie). Twoim zadaniem jest jej zniszczenie lub przejęcie. Do tego pierwszego najlepiej nada się wyrzutnia rakiet lub granatnik. Podjedź jak najbliżej ciężarówki i szybko wystrzel lub zaczaj się na trasie przejazdu. Za zniszczenie otrzymasz trochę punktów doświadczenia oraz pieniędzy.

Kierowca zacznie uciekać, gdy tylko Cię zauważy. - Królewski ładunek | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Kierowca zacznie uciekać, gdy tylko Cię zauważy.

Dużo lepszą opcją jest porwanie ciężarówki i dostarczenie jej w określone miejsce. W tym celu musisz wyeliminować kierowcę, co może być najtrudniejszą częścią - gdy ten tylko Cię zauważy zacznie szybko uciekać. Postaraj się wtedy staranować ciężarówkę, aby ta wypadła z trasy. Wtedy szybko wysiądź i ostrzelaj kabinę. Jeszcze lepszą metoda jest możliwa, gdy posiadasz umiejętność "Eliminacja-pojazd". Wystarczy wtedy podjechać blisko kabiny kierowcy, a następnie wcisnąć przycisk odpowiedzialny za eliminację. Ajay ze swojego wozu przesiądzie się do ciężarówki, przy okazji zabijając kierowcę.

Dowiezienie ładunku w całości zostanie dodatkowo nagrodzone. - Królewski ładunek | Aktywności w Far Cry 4 - Far Cry 4 - poradnik do gry
Dowiezienie ładunku w całości zostanie dodatkowo nagrodzone.

Po przejęciu ładunku nie zwlekaj i szybko udaj się do wskazanego miejsca. Oprócz większej ilości punktów doświadczenia oraz pieniędzy otrzymasz także uzupełnienie zapasów amunicji.

Do ukończenia gry w 100% musisz przejąć trzy ładunki, po przejęciu drugiego odblokujesz unikalną broń - Wojownik.