Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

DayZ - poradnik do gry

DayZ - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

DayZ: Pierwszy dzień w grze - porady, miejsca odrodzeń DayZ poradnik

DayZ to gra survivalowa. Najtrudniej przeżyć jednak pierwsze chwile w grze, gdy zaraz po pojawieniu się na mapie nie mamy broni. Z tego rozdziału dowiesz się krok po kroku, co należy zrobić, aby przeżyć kilka pierwszych godzin w grze. Poznasz sposoby na radzenie sobie z zombie. Następnie nauczysz się, w których budynkach możesz znaleźć podstawowe przedmioty, dzięki którym ustabilizujesz swój stan zdrowia.

zombie żywią się krwią graczy - DayZ: Pierwszy dzień w grze - porady, miejsca odrodzeń - DayZ - poradnik do gry
zombie żywią się krwią graczy

Miejsca odrodzeń

W wersji 0.44 miejsca odrodzeń rozlokowane są w okolicach następujących miast: Svietlojarsk, Berezino, Solnichniy, Orlovets, Klen, Chernaya Polana. Są to miasta położone głównie na północno-wschodniej części mapy. Bardzo ważną rzeczą jest rozpoznanie, w którym mieście aktualnie się odrodziliśmy. Na początku możesz mieć z tym problem, ale po kilkudziesięciu godzinach gry staje się to bardzo łatwe. Po prostu musisz z każdego miasta zapamiętać pewien znak charakterystyczny. Może to być kształt wybrzeża, jakiś budynek, tablica, czy stocznia. Rozpoznawanie miejsc to taka część gry, której nie możesz się nauczyć z żadnego poradnika. Musisz po prostu przejść się samemu kilka razy po danym mieście. Na początek możesz jednak odczytywać nazwy miast z tabliczek przy granicach miasta. Nie byłoby w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, że są one napisane cyrylicą. Tutaj pisownia sześciu wymienionych wcześniej miast:

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie