Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

DayZ - poradnik do gry

DayZ - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

DayZ: Kamuflaż - lista DayZ poradnik

Kamuflaż

1 - DayZ: Kamuflaż - lista - DayZ - poradnik do gry
Duży wpływ na skuteczność w walce z przeciwnikiem ma twój strój - DayZ: Kamuflaż - lista - DayZ - poradnik do gry

Duży wpływ na skuteczność w walce z przeciwnikiem ma twój strój. Domyślne ubranie cywilne jest zazwyczaj dość odstające od otoczenia, zwłaszcza w terenach leśnych na obrzeżach miast. Nawet chowając się w krzakach będziesz łatwy do zauważenia przez wprawnego gracza.

Z pomocą przychodzą ubrania kamuflujące Camo Suit oraz Ghillie Suit, które można znaleźć właściwie w każdym budynku, od cywilnych po wojskowe. Niestety szansa na ich pojawienie się jest znikoma, ale korzyści wynikające z posiadania takiego stroju są nieocenione.

Strój Camo nie jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o ukrywanie się w terenach naturalnych, jednak stanowi dobry kompromis między ubraniem cywilnym a kamuflażem snajperskim - DayZ: Kamuflaż - lista - DayZ - poradnik do gry

Strój Camo nie jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o ukrywanie się w terenach naturalnych, jednak stanowi dobry kompromis między ubraniem cywilnym a kamuflażem snajperskim. Strój Camo sprawia, że wtapiasz się nieco w otoczenie tak w lesie jak i w mieście.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie