Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

DayZ - poradnik do gry

DayZ - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

DayZ: Wskaźniki DayZ poradnik

Wskaźniki

TEMPERATURA - DayZ: Wskaźniki - DayZ - poradnik do gry

TEMPERATURA

Normalna temperatura ciała w DayZ reprezentowana jest przez pełny termometr. Jeśli temperatura spadnie poniżej 35 stopni wtedy organizm zacznie się wychładzać (kamera zacznie się trząść a termometr migać) i staniesz się podatny na infekcje (objawiające się kaszlem i spadkiem poziomu krwi). Aby podnieść temperaturę ciała musisz użyć okładów rozgrzewających, usiąść przy ogniu lub spędzić trochę czasu w zamkniętym pomieszczeniu.

PRAGNIENIE - DayZ: Wskaźniki - DayZ - poradnik do gry

PRAGNIENIE

Kiedy poziom wody w organizmie zaczyna spadać, ikona zmienia kolor z zielonej w głęboką czerwień. Kiedy postać jest bliska całkowitego odwodnienia ikona zaczyna migać. Całkowite odwodnienie kończy się śmiercią. Poziom wody w organizmie można uzupełnić napojami w puszce lub wodą z manierki.

KRWAWIENIE - DayZ: Wskaźniki - DayZ - poradnik do gry

KRWAWIENIE

Normalnie ikona powinna być zielona. Jeśli miga na niej biały krzyż, oznacza to, że krwawisz i musisz użyć bandaży, aby zatamować krew. Ikona staje się coraz bardziej czerwona im więcej krwi straciłeś. Krew można zregenerować jedząc mięso i puszkowaną fasolę.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie