Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

DayZ - poradnik do gry

DayZ - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

DayZ: Flary DayZ poradnik

Flary

Flary drogowe to jeden z najczęściej spotykanych łupów w grze - DayZ: Flary - DayZ - poradnik do gry

Flary drogowe to jeden z najczęściej spotykanych łupów w grze. Flarę można rzucić na znaczne odległości, a jej intensywne światło rozjaśnia bardzo duży obszar. Dodatkowo, światło flar wdziera się nawet do wnętrza budynków, więc jedna flara rzucona w środku miasta pomoże w łupieniu bardzo wielu obiektów. Flary mają również inne zastosowanie. Można ich używać do odciągania uwagi Zedów, ponieważ te instynktownie ruszą w stronę świeżo rzuconej flary. Flary można również podnieść lub zgasić poprzez podejście do nich, użycie kółka myszy i wybranie odpowiednio opcji "Pick up flare" lub "Extinguish flare". Po podniesieniu flary można nosić ją przy sobie tak długo jak świeci. Żeby wypuścić flarę należy ponownie użyć kółka myszy i wybrać opcję "Drop flare".

Innym typem flar są pociski do granatnika M203, podwieszanego pod karabinem szturmowym M16A2 - DayZ: Flary - DayZ - poradnik do gry

Innym typem flar są pociski do granatnika M203, podwieszanego pod karabinem szturmowym M16A2. Wystrzelone w powietrze bardzo powoli opadają na ziemię, rozświetlając ogromny obszar wokół nich. Czyni to z nich doskonałe źródło światła, przydatne w lokalizowaniu konkretnych obiektów lub innych graczy. Flary z granatnika nie nadają się za bardzo do długotrwałego łupienia budynków, ponieważ świecą znacznie krócej niż flary drogowe. Należy również pamiętać, iż wystrzelenie takiego pocisku zdradza pozycję strzelca. Flary do granatnika występują w kolorze białym oraz zielonym. Różne typy granatów zmienia się za pomocą kółka myszy.