Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

DayZ - poradnik do gry

DayZ - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

DayZ: Szok i ból; Utrata przytomności - jak zaradzić? DayZ poradnik

Szok i ból

Jest to jeden z najmniej groźnych efektów, ponieważ nie ma żadnego wpływu na twoją postać, tak długo jak jesteś zalogowany. Efekt ten sam przechodzi po pewnym czasie, a wywoływany jest najczęściej postrzeleniem przez innego gracza, upadkiem, przytrzaśnięciem się drzwiami itp. Jeśli wylogujesz się posiadając ten status, po następnym zalogowaniu twoja postać będzie nieprzytomna przez kilka minut!

Ból jest efektem wywoływanym losowo za każdym razem, gdy naszej postaci dzieje się krzywda - DayZ: Szok i ból; Utrata przytomności - jak zaradzić? - DayZ - poradnik do gry

Ból jest efektem wywoływanym losowo za każdym razem, gdy naszej postaci dzieje się krzywda. Objawy bólu to trzęsący się ekran, widoczny tylko z perspektywy pierwszo-osobowej. Powoduje to spadek celności, który jest odczuwalny również w widoku zza pleców postaci.

Aby uśmierzyć ból trzeba oczywiście zaaplikować postaci ŚRODKI PRZECIWBÓLOWE, które są równie często spotykane co bandaże.

Utrata przytomności

Jest to jeden z najniebezpieczniejszych statusów postaci, ponieważ w chwili utraty przytomności nie można się ruszać - DayZ: Szok i ból; Utrata przytomności - jak zaradzić? - DayZ - poradnik do gry

Jest to jeden z najniebezpieczniejszych statusów postaci, ponieważ w chwili utraty przytomności nie można się ruszać. Postać pozostaje bezbronna na wszelkiego rodzaju ataki ze strony Zedów i graczy.

Jedynym remedium na ten stan (poza przeczekaniem go) jest zastrzyk epinefryny, EPI-PEN - DayZ: Szok i ból; Utrata przytomności - jak zaradzić? - DayZ - poradnik do gry

Jedynym remedium na ten stan (poza przeczekaniem go) jest zastrzyk epinefryny, EPI-PEN. Niestety, podobnie jak w przypadku transfuzji, może go nam podać tylko inny gracz. Zastrzyki te można znaleźć głównie w budynkach wojskowych, barakach, szpitalach oraz w pobliżu rozbitych helikopterów. Poza szpitalami pojawiają się raczej sporadycznie.