Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

DayZ - poradnik do gry

DayZ - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

DayZ: Porady przed rozpoczęciem 3 DayZ poradnik

 1. Chcesz unikać konfrontacji z innymi graczami? Wybieraj najmniej zaludnione serwery.
 2. PVP to integralna część gry. Nie wściekaj się, jeśli ktoś Cię zabije i nie miej dużych oporów przed zabijaniem innych, jeśli zajdzie taka konieczność.
 3. Bądź cierpliwy. DayZ wymaga praktyki i nerwów ze stali. Pochopne decyzje i nieprzemyślane akcje mogą tylko wpędzić Cię w kłopoty. DayZ bliżej do gier z serii Thief niż Call of Duty.
 4. Nie spędzaj w mieście więcej czasu niż to wymagane. Zgarnij potrzebne zapasy i uciekaj do lasu. Każda chwila spędzona w mieście naraża Cię na śmierć, głównie rąk innych graczy.
1 - DayZ: Porady przed rozpoczęciem 3 - DayZ - poradnik do gry
 1. Spoty zawierające łupy są łatwe do zidentyfikowania. Jeśli coś wygląda jak sterta pustych puszek to znaczy, że nią jest i nie znajdziesz między nimi np. amunicji. Nie marnuj czasu na przegrzebywanie śmieci.
2 - DayZ: Porady przed rozpoczęciem 3 - DayZ - poradnik do gry
 1. Eksploruj Czarnoruś. Miasta i wioski na południowym wybrzeżu to tylko rozgrzewka przed prawdziwą przygodą.
 2. Bardzo dobrą porą (w grze) do poszukiwania łupów w miastach jest okres między godziną 20 a 22:00. W tych godzinach robi się już ciemno i znacznie spada twoja widoczność, podczas gdy Ty nie powinieneś mieć jeszcze problemów ze swobodnym poruszaniem się. To samo dotyczy godzin między 3 a 4:00.
3 - DayZ: Porady przed rozpoczęciem 3 - DayZ - poradnik do gry
 1. Codziennie sprawdzaj czy są dostępne aktualizacje do ArmA 2 oraz DayZ. Łatki wychodzą niemal każdego dnia.
 2. Nie poddawaj się. Śmierć w DayZ jest nieunikniona. Czasem wynika z nieuwagi, czasem z przypadku/pecha, a czasem z powodu bledów w kodzie. Miej to na uwadze i naucz się zaczynać od nowa z podniesioną brodą.
 3. Czasem odzyskanie tego co straciłeś może zająć zaledwie kilka minut. Wszystko zależy od szczęścia oraz twojego doświadczenia.
 4. Każda śmierć to nowe możliwości. Z czasem sam zrozumiesz, że zaczynanie od nowa dostarcza najwięcej emocji ;)
 5. DayZ nie jest proste, nie jest fair, a co drugi gracz to zakała. Mając to wszystko na uwadze baw się, eksperymentuj, zwiedzaj i podchodź do gry na luzie.