Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy muszę sterować całą drużyną w Dragon Age Inkwizycja? | Pytania i odpowiedzi poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Czy muszę sterować całą drużyną?

Możesz przełączać się ciągle między towarzyszami lub przekazywać kontrolę nad nimi SI - Czy muszę sterować całą drużyną w Dragon Age Inkwizycja? | Pytania i odpowiedzi - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Możesz przełączać się ciągle między towarzyszami lub przekazywać kontrolę nad nimi SI

Jak już zapewne wiesz z poprzednich rozdziałów przewodnika, w Dragon Age: Inkwizycji aktywna drużyna (czyli ta, która aktualnie przemierza świat gry) może składać się maksymalnie z czterech postaci. W danym momencie możesz sterować jedną z tych postaci i domyślnie jest to główny bohater. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie żeby przełączać się także na innych bohaterów, np. po to żeby nakazać im odpalenie określonych zdolności czy otwarcie niedostępnych drzwi (skorzystanie z usług łotrzyka). Generalnie jednak gra nie nakazuje kontrolowania przez cały czas poczynań całej drużyny, bo może nimi także sterować sztuczna inteligencja. Komputer nie ma większych problemów z dowodzeniem członkami drużyny, tak więc jeżeli nie chcesz w maksymalnym stopniu nadzorować wszystkie walki to możesz mu bez większych obaw na to pozwolić. Przypominam też w tym miejscu o możliwości ustalenia odgórnych schematów zachowań sztucznej inteligencji, o których więcej możesz się dowiedzieć ze strony Pole bitwy z rozdziału Walka.

Uwaga - Jeśli chcesz możesz zautomatyzować też proces rozwijania postaci z drużyny. W momencie gdy awansują one na wyższy poziom możesz pozwolić grze na automatyczne dobranie nowej umiejętności. Nie polecam już jednak takiego sposobu gry, chyba że całkowicie interesować się rozwojem danej postaci.