Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dorian | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Dorian

Dorian - Dorian | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Dorian

Kto może nawiązać romans z Dorianem? Z Dorianem możesz na poważnie związać się wyłącznie jeśli grasz mężczyzną, niezależnie od wybranej rasy. Oznacza to oczywiście, że związek ten będzie miał charakter homoseksualny. Jeżeli grasz jako kobieta to będziesz mógł jedynie niezobowiązująco poflirtować z Dorianem i do żadnych poważniejszych zmian w relacjach z tą postacią to nie doprowadzi.

Jak budować pozytywne relacje z Dorianem? W trakcie wszystkich rozmów, w których bierze udział Dorian (niezależnie od tego czy rozmawiacie w cztery oczy czy w szerszym gronie), wybieraj w miarę możliwości opcje dialogowe popierające działania magów. Oprócz tego dobrze jest wykazywać się błyskotliwymi ripostami, które przypadną mu do gustu. Nie zapomnij też o wybieraniu wszystkich opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca.

Uwaga - Jeżeli w głównym wątku fabularnym gry sprzymierzyłeś się z templariuszami to Dorian dołączy do drużyny dopiero po przenosinach do Podniebnej Twierdzy. Niezależnie od rozwoju wydarzeń BARDZO WAŻNE jest to żeby w trakcie jednej z rozmów wyrazić chęć utrzymania go jako sojusznika Inkwizycji. W przeciwnym wypadku na dobre on bowiem odejdzie i nie tylko nie będziesz mógł z nim romansować ale też nie będzie on dostępny jako członek drużyny.

Ważniejsze kroki:

  • Musisz kontynuować budowanie z Dorianem pozytywnych relacji do momentu, w którym w wyniku jednego ze spotkań z nim w Podniebnej Twierdzy do dziennika dodane zostanie jego poboczne zadanie zatytułowane "Jednego venatori mniej" (One Less Venatori). Zalicz ten quest.
  • Kolejne zadanie Doriana, które musisz sobie odblokować, to "Ostatnia deska ratunku dla poczciwych ludzi" (Last Resort of Good Men). Koniecznie zadbaj o to żeby Dorian towarzyszył drużynie w wyprawie mającej na celu zaliczenie tego questu. Po ukończeniu wspomnianego zadania spotkaj się z Dorianem w Podniebnej Twierdzy żeby porozmawiać z nim na temat jego orientacji seksualnej. Okazanie swojego wsparcia dla Doriana powinno zaowocować pocałunkiem.
  • Musisz teraz doprowadzić do odblokowania zadania "Prawo pierworodztwa" (The Magister's Birthright) związanego z amuletem należącym do rodziny Doriana. Zalicz tę misję, zabierając oczywiście na nią ze sobą maga.
  • Po zaliczeniu wszystkich zadań Doriana musisz na tyle rozwinąć pozytywne relacje z mężczyzną żeby zaprosił on głównego bohatera na spotkanie w jednej z prywatnych kwater Podniebnej Twierdzy. Zostaniesz tu postawiony przed najważniejszym wyborem związanym z opisywanym romansem - możesz przespać się z Dorianem, zasugerować mu, że zależy ci na związku jedynie o charakterze emocjonalnym lub odrzucić całkowicie jego zaloty. W tym ostatnim przypadku bezwrotnie utracisz szanse dalszego romansowania z Dorianem.
  • Podczas zaliczania głównego zadania "Oczy i serca przebiegłe" (Wicked Eyes and Wicked Hearts) będziesz mógł rozegrać krótki "epilog" romansu z Dorianem, a mianowicie zatańczyć z nim podczas pobytu w Pałacu Zimowym.