Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cullen | Romanse w Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Cullen

Cullen - Cullen | Romanse w Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Cullen

Kto może nawiązać romans z Cullenem? Z Cullenem możesz na poważnie związać się wyłącznie jeśli grasz kobietą-człowiekiem lub kobietą-elfem. W pozostałych przypadkach będziesz mógł jedynie niezobowiązująco poflirtować z Cullenem i do żadnych poważniejszych zmian w relacjach z tą postacią to nie doprowadzi.

Jak budować pozytywne relacje z Cullenem? W trakcie wszystkich rozmów, w których bierze udział Cullen (niezależnie od tego czy rozmawiacie w cztery oczy czy w szerszym gronie), wybieraj w miarę możliwości opcje dialogowe pozytywnie odnoszące się do działalności Zakonu Templariuszy. Nie zapomnij też o wybieraniu wszystkich opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca.

Ważniejsze kroki:

  • Budowanie podwalin pod trwały związek z Cullenem nie jest skomplikowaną sprawą. Jak najczęściej spotykaj się z tą postacią i wybieraj właściwe opcje dialogowe (rozegraj też z templariuszem partię szachów). Niedługo po dotarciu po raz pierwszy do Podniebnej Twierdzy powinien on nareszcie zareagować na zaloty ze strony głównej bohaterki i efektem tego będzie czuły pocałunek.
  • W dalszej części gry musisz standardowo zająć się zaliczeniem kilku opcjonalnych misji powiązanych z postacią Cullena (zakładka Wewnętrzny Krąg w dzienniku). Pierwszy ze wspomnianych questów to "Wytrwałość" (Perseverance) i dotyczy on problemu uzależnienia Cullena od lyrium. Bardzo ważne jest w tym przypadku to żeby nie zmuszać templariusza do dalszego zażywania lyrium. Drugie zadanie to "Szczęśliwsze czasy" (Happier Times) i podczas jego rozgrywania udasz się z Cullenem do miejsca, z którym ma miłe wspomnienia. Spotkanie to powinno zakończyć się kolejnym pocałunkiem i otrzymaniem prezentu od Cullena.
  • Jeżeli w trakcie przechodzenia głównego wątku fabularnego gry wybrałeś wariant sprzymierzenia się z magami to pojawi się okazja do zaliczenia jeszcze jednego questu Cullena - "Przed świtem" (Before the Dawn). Nie doprowadza on do poważniejszych zmian w relacjach z Cullenem, tak więc nie przejmuj się jeśli za sojuszników obrałeś templariuszy.