Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Szmaragdowe Mogiły | Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Informacje wstępne

Możesz badać główną część Szmaragdowych Mogił oraz mniejsze, odrębne lokacje - Informacje wstępne | Szmaragdowe Mogiły | Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry
Możesz badać główną część Szmaragdowych Mogił oraz mniejsze, odrębne lokacje

Szmaragdowe Mogiły (Emerald Graves) to dość duża lokacja, której odkryciem i zbadaniem możesz zająć się już po złożeniu pierwszej wizyty w Podniebnej Twierdzy. Dość istotną informacją jest to, że eksploracja Szmaragdowych Mogił jest w pełni opcjonalna. Oznacza to, że wybranie się do tej lokacji nie jest wymagane do posunięcia do przodu głównego wątku fabularnego gry. Osobiście nie radzę rezygnować z badania Szmaragdowych Mogił, bo możesz tu pozaliczać opcjonalne questy, dotrzeć do wielu ciekawych miejsc oraz wejść w posiadanie dość cennych przedmiotów.

Sposób odblokowania tego obszaru świata: Musisz wybrać z mapy wojennej operację "Spotkanie w Szmaragdowych Mogiłach" i ją zaliczyć. Jest to możliwe tylko jeśli dysponujesz co najmniej 8 punktami władzy.

Sugerowany poziom doświadczenia: Na odbycie pierwszej wyprawy do Szmargadowych Mogił najlepiej jest zdecydować się nie wcześniej niż po awansowaniu na 13-15 poziom doświadczenia, bo w przeciwnym wypadku będziesz musiał omijać wiele obszarów z silniejszymi przeciwnikami. Tak jak zawsze przygotuj się też odpowiednio lepiej do starcia z wielkim smokiem przebywającym w Szmaragdowych Mogiłach i nie próbuj go atakować jeśli Twoi sojusznicy nie awansowali na co najmniej 19-20 poziom doświadczenia.

Ważne informacje:

1) W trakcie eksploracji Szmaragdowych Mogił natrafisz na dwie większe lokacje, które bada się na odrębnych mapach. Mowa tu o Chateau d'Onterre ze wschodniej części mapy oraz o Willi Maurel z południowej części mapy. Ze wspomnianymi miejscówkami powiązane są opcjonalne questy i ich omówienia znajdziesz oczywiście w poradniku z opisem przejścia gry (tam też znajdziesz szczegółowe wskazówki jak dostać się do wymienionych dodatkowych miejscówek). Jeszcze jedną ważną lokacją w Szmaragdowych Mogiłach jest Rubieża Strażników znajdująca się w zachodniej części mapy. Przejęcie kontroli nad tą lokacją zapewni ci nie tylko nowy przyczółek, ale odblokuje też m.in. możliwość handlowania z Gertrudą.

2) Na sam koniec zostaw sobie zbadanie północnej części Szmaragdowych Mogił, bo to właśnie tam znajduje się legowisko smoka. Na szczęście w okolicy tej nie zalicza się żadnych innych pobocznych questów, tak więc nic nie stracisz jeśli odłożysz sobie zbliżenie się do legowiska na później.