Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczeliny nisko i wysoko (Rifts High and Low) | Solucja Dragon Age Inkwizycja poradnik Dragon Age: Inkwizycja

Szczeliny nisko i wysoko (Rifts High and Low)

Sposób odblokowania: Automatycznie po rozstawieniu drugiego obozowiska (M8,5) lub automatycznie po odkryciu jednej ze szczelin (M8,5a)(M8,5b)

Zleceniodawca: - (M8,5) lub (M8,5a) lub (M8,5b)

Zadanie to możesz odblokować na dwa sposoby - poprzez rozstawienie obozowiska w centralnej części Zakazanej Oazy (The Forbidden Oasis) (M8,5) lub poprzez zbliżenie się do jednej z dwóch szczelin związanych z tym questem (M8,5a)(M8,5b).

Omawiany quest dotyczy w całości zamknięcia dwóch szczelin (Rift) łączących świat gry z Pustką - Szczeliny nisko i wysoko (Rifts High and Low) | Solucja Dragon Age Inkwizycja - Dragon Age: Inkwizycja - poradnik do gry

Omawiany quest dotyczy w całości zamknięcia dwóch szczelin (Rift) łączących świat gry z Pustką. Warto w tym miejscu przypomnieć, że cały proces zamykania szczeliny opisany został m.in. w przewodniku do gry. Pierwsza z tych szczelin znajduje się na zachód od drugiego obozowiska (M8,5a). Zacznij od zbliżenia się do tej szczeliny, wykorzystując tunele w celu dotarcia do górnych półek. Zlokalizuj następnie pokazane na powyższym obrazku zakręcane schody, które zaprowadzą Cię do szczeliny. Licz się z koniecznością eliminacji nieco silniejszych potworów, wśród których znajdzie się m.in. demon furii. Ogólnie jednak nie są to ekstremalnie silne kreatury.

Zostało jeszcze 38% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie